Trendlerin Hızına Yetişen Yeni Akıllı Telefon: Casper VIA F30 Plus!


Trendleri takip eden tüketicilere bir akıllı telefondan çok daha fazlasını sunmak için harekete geçen Türkiye’nin teknoloji markası Casper, yapay zeka destekli temelde 50MP olmak üzere 3 arka kameraya, 8 çekirdekli işlemcisi ile maksimum güç ve dahili 8GB RAM’i 4GB Sanal RAM desteği ile 12GB ‘a kadar RAM artırma özelliğine sahip yeni akıllı telefon VIA F30 Plus’ı satışa çıkardı. İnce, köşeli ve zarif yapı sahip 3 farklı premium rengiyle satışa çıkıyor ve en güncel Android 12 yerleşim sistemi kullanıcısı Casper VIA F30 Plus, alıcılar müzik, video muhafazası ve uzun süre arşivleyebileceği 128GB dahili depolama alanı barındırıyor. 5.000 mAh’lık güçlü bataryasıyla da uzun pil ömrüne imkan tanıyan telefon, uygulamalar arası hızlı geçiş, akıcı kullanım ve yüksek oyun performansı vaat ediyor.
Trendlerin Hızına Yetişen Yeni Akıllı Telefon: Casper VIA F30 Plus!
Unutulmaz Anlar İçin 50 MP ile Ultra Gerçekçi Fotoğraflar


Yapay zeka destekli 50MP ana kamerasıyla kalıcı anları kusursuz fotoğraflarlayan Casper VIA F30 Plus, 2MP Bokeh (Portre) kamera ile fotoğraflara derinlik katarken 2MP Makro kamerasıyla da en ince ayrıntıları yakalayabiliyor. Ayrıca 8MP’lik ön kamerasında da etkileyici selfielerin taşınmasına imkan tanıyor. Kullanıcıların bir akıllı telefonunda bulunan önemli özelliklerin başında gelen kamerada ultra gerçekçi anlar çekmelerini sağlayacak 3 arka kamerasıyla sunan Casper VIA F30 Plus, tüm bu video, fotoğraf ve müziklerin uzun süre arşivlenebileceği 128GB’lık geniş depolama alanına sahip. Hızlı geçişleri, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansı da geriliminin telefon, dahili 8GB RAM ve 4GB Sanal RAM desteği ile 12GB’a çıkabiliyor.


Trendlerin Hızına Yetişen Yeni Akıllı Telefon: Casper VIA F30 Plus!
Sinematik Görüntüleme, Akıcı ve Kesintisiz Performans Bir Arada Mümkün


%89 ekran gövde güvencesi ve 400 NIT gölgeleme değerindeki HD 6.5″ geniş ekrana sahip Casper VIA F30 Plus ile videoları izlemek ya da oyun oynamak isteyenler kullanıcılar, sinematik bir görüntüleme deneyimi yaşayabiliyor. Damla çentik sunumu bulunduğu VIA F30 Plus, 8.5mm incelikte olmasına rağmen 8 İşletim işlemcisiyle çoklu görevlerde de maksimum hizmetlerde kullanım sunuyor.Platin beyaz, platin gri ve platin mavi olmak üzere 3 farklı premium rengiyle VIA F30 Plus, arka kapaktaki özel parlama efektiyle de çarpıcı bir görünüm sunuyor.Casper’ın yeni akıllı telefonu VIA F30 Plus, kullanıcılara 5000 mAh pil ömrü ve akıllı enerji yönetimi teknolojisine sahip pili sayesinde uzun batarya ömrü sunarken, 1 şarjla 11 saat video izleme ve 31 saat müzik dinleme yeteneğine sahipti. sürümüyle de en güncel ayrıcalıkları sunuyor.


Casper VIA F30 Plus ile ilgili ayrıntılı bilgi linkinden ulaşım.


Trendlerin Hızına Yetişen Yeni Akıllı Telefon: Casper VIA F30 Plus!


İllandırKaynak : https://tinyurl.com/bdn95cxu

SMM Panel PDF Kitap indir