Transfer Talk Podcast’i: Darwin Nunez Liverpool’un saldırısını ve Frenkie de Jong’u Manchester United’a mı yeniliyor? | Futbol HaberleriTransfer Talk Podcast'i: Darwin Nunez Liverpool'un saldırısını ve Frenkie de Jong'u Manchester United'a mı yeniliyor? | Futbol Haberleri

En son bölümü dinleyin ve Sky Sports Football’un Temel Futbol Podcast’ine abone olun.

Dinleyin ve abone olun:

Darwin Nunez Liverpool saldırısını tazeledi, Frenkie de Jong Manchester United’a katılacak mı?

Pete Graves ve Dharmesh Sheth, Transfer Talk podcast’inin yeni bir dizisi için geri döndüler ve ilk bölümde ESPN futbol uzmanı Julien Laurens’e katıldılar.

Tartışıyorlar Liverpoolgolcüye imza atmak için rekor hamle Darwin Nunez ve bu isteksiz için ne anlama gelebilir Sadio Yeleli (04.52).

Abilir Fransız De Jong yolunda olmak Manchester United? Panel, yeni patron Erik Ten Hag’ın diğer alanlarda da güçlendirmeyi hedeflediğini tartışıyor (18.35).

Erling Haaland’hareket etmek Manchester City ayrıca gündemde (30:51) Julien ile Ligue 1 dahil her şeyi tartışıyor. Mauricio Pochettino‘ PSG’den (38.04) yakın çıkış.

Ayrıca, kulüp muhtemelen şimdiye kadarki en büyük yaz harcamasına hazırlanırken Pete, Newcastle’ın her şeyi hakkında bilgi veriyor (58,37).

Apple, Spotify, Castbox veya podcast’lerinizi tükettiğiniz başka bir yerde dinleyin ve abone olun ve yaz transfer dönemi boyunca en iyi yazılmış analiz, video ve canlı bloglar için skysports.com ve Sky Sports App’e göz atın.

abone olmayı unutmayın Temel Futbol Podcast’i, Gary Neville podcast’i, Pazar Ek, İskoç Futbolu Podcast’i ve EFL podcast’i yeni sezon başladığında.

O zamana kadar, canlı yayınımızı takip ederek Transfer Merkezi en son transfer haberleri, en son Futbol Söylentileri Premier Lig’in en büyük kulüpleri arasında – hem de tüm tamamlanmış anlaşmalar şimdiye kadar pencerede yapıldı.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12634548/transfer-talk-podcast-darwin-nunez-refreshes-liverpools-attack-and-frenkie-de-jong-to-manchester-united

SMM Panel PDF Kitap indir