TRANSFER HABERLERİ – Galatasaray teklifini yapmıştı! Fenerbahçe Sinan Bolat için harekete geçti

Süper Lig’de heyecan 23. hafta mücadeleleri ile sürdü. Ligin birincil 23 haftası sonunda Trabzonspor zirvede yalnızlığını korurken onu 1 maç eksiği bulunan Konyaspor 9 puan öbür takip ediyor.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ise kabus gibi bir sezon geçirirken ligin 3 devi 12 Ocak’ta başlayan aktarma dönemini en bereketli şekilde devretmek istiyor.

ara sıra bir takım isimler için karşısında karşıya gelen ezeli rakiplerden Fenerbahçe ve Galatasaray daha öncede birçok kere olduğu gibi bir isim için aktarma savaşına girmiş durumda.

Galatasaray’da yaşanan Muslera sakatlığı sonrası kaleye geçen İsmail, Fenerbahçe’de ise Altay’ın yaşadığı sakatlık sonrası kaleye geçen Berke iyice güven vermemişti.

Hal böyle olunca iki ekipte de kaleci arayışları hız kazanırken, Galatsaray’da Sinan Bolat ismi gündeme gelmişti.

Türkiye’ye dönmek istediği tanıdık Bolat için Galatasaray devlete ait temaslara başlamışken, Fenerbahçe’den de flaş bir saldırı geldi.

Alınan bilgiye takriben; Kadroda yer açılabilirse yedek bir kaleci alacak olan Sarı-Lacivertliler’de de birincil aday Sinan Bolat.

36 MAÇTA GÖREV ALDI
Ülkemizde Galatasaray ve Kayserispor’da forma giyen 33 yaşındaki file bekçisi bu sezon Belçika ekibinde 36 maçta görev aldı.

Yorum yapın