Trabzonspor’da yeni görevlendirmeler resmi – Son dakika Trabzonspor haberTrabzonspor'da yeni görevlendirmeler resmi - Son dakika Trabzonspor haber

Trabzonspor Kulübü, okulunun bazı departmanlarında yeniden yapılandırmaya gidildiğini belirtip, yeni görevlendirmeleri duyuruldu.


Kulüpten yapılan şu ifadelere yer:


Kulübün bazı departmanlarının yenilenmesinin yeniden canlandırılması ile ilgili görevlendirmeler yapılmıştır.


Buna göre;


• Kulübümüzde Mağazacılık başta olmak üzere, Pazarlama ve İletişim departmanlarının sevk ve idaresinden sorumlu olacaktır. Funda Dağıstanlı Sayhan, Marmara Üniversitesi İİBF Ekonomisi ve Endüstrii İlişkileri bölümünde eğitim görmektedir ve iyi İngilizce bilmektedir. Bugüne kadar Tommy Hilfiger, Mavi Jeans, L’oreal, Boyner gibi kurumsal firmalarda üretim ve son olarak Inso Solar Enerji Sistemleri’nde, Reklam ve İdari İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı Pazarlamada görevlendirildi.


• Yönetim Kurulu Basın Danışmanlığı hizmetini yapılacak yerde, Murat Taşkın göreve. Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla Yüksek Okulu Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Murat Taşkın, Anadolu Bölge Müdürlüğü, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde yönetim kurulu Trabzon Şubesi, genel sekreterlik ve başkanlık, Türkiye Spor Yazarları Derneği yönetim kurulu üyesi, aday adayları’nde yönetim ve kurulumlarında. Murat Taşkın yerel ve ulusal gazetelerde uzun süre yazarlığı oluşturma. Taşkın halen, Türkiye Spor Yazarlık Derneği Genel Merkezi başkanlığında Asbaşkanlık görevini yürütmektedir.


• Kulübümüzün görevi için Metin Kapıcıoğlu göreve. Metin Kapıcıoğlu 1996 yılı montaj ve hazırlık hazırlıkları hazırlıklarını tamamlamada 17 yıl görev yapacak.


Bu sınıflarla birlikte kulübümüzün İstanbul ofisinde ve Trabzonda yer alan kulübümüzde görevlendirilmek üzere; webmaster, editör, grafiker, prodüktör, sosyal medya, video editör, kurgucu, tasarımcı, proje gibi tasarlanabilen tüm projelendirmeler yapıldı.


Kamuoyunun bilgisine arz.


Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2022/09/23/trabzonsporda-yeni-gorevlendirmeler-resmen-aciklandi

SMM Panel PDF Kitap indir