TRABZONSPOR HABERLERİ: Trabzonspor’un tek sorunu sakatlar! Sayı 11’e çıktı

Nwakaeme: Sağ kalçasında gerilme oluşan oyuncu Çarşamba kendisini deneyecek. Oynayıp oynayamayacağı bu antrenmanda muhakkak olacak.

Bruno Peres: Sakatlığı sebebiyle 4 hafta sahalardan uzak kalan oyuncunun milli arada takıma katılması bekleniyor.

Abdulkadir Parmak: Oyuncunun kas ağrıları manâlı oranda sona erdi. Fakat bedenen hazır olması için süreye ihtiyacı var. Rize maçında oynaması zorlama.

Koita: Sezon başından itibaren sakatlıklarla boğuşan Koita’nın durumu ile ilgili tereddüd devam ediyor. Rizespor maçını da kaçırma ihtimalini yüksek.

Trondsen: Arkadaki adalesindeki gerilme sebebiyle asgari 10 gün dinlenmesi gereken oyuncunun Çaykur Rizespor maçında riske edilmesi beklenmiyor.

Yunus Mallı: Üstteki solunum yolu enfeksiyonu geçiren Yunus Mallı’nın bu hafta takıma katılacağı öğrenildi. Teknik ekibin ödev vermesi durumunda Rizespor maçında oynayabilecek.

Bakasetas: Göztepe maçında da oynamak isteyen oyuncuya hafif tempolu yüklemeler yapılacak. Çarşamba takımla çalışmalara başlaması ve Rize maçına yetiştirilmesi planlanıyor.

Abdülkadir Ömür: Göztepe maçında adale ağrısı hissedince oyundan alınan Abdülkadir Ömür’ün kısa bir vakit dinlendirileceği ve manâlı bir sakatlığının olmadığı belirtildi. Rize maçında sahada.

Dorukhan Toköz: Uzun bir sakatlıktan sonra birincil 11’de oynayan Dorukhan Toköz, maçın temposunu kaldırmakta zorlandı. Oyuncunun kasık bölgesinde hafif ağrısı olduğu oysa tedaviyle karşılaşmaya yetiştirilebileceği belirtildi.

Vitor Hugo: Göztepe maçında kafasına aldığı darbe sonucunda sakatlanan ve üç dikiş atılan Vitor Hugo’nun durumunun iyi olduğu ve tekrar bandajla da olsa maçta oynayabileceği ifade edildi.

Yusuf Sarı: Maçın devre aralarında sağ kolunda şiddetli sancı hisseden oyuncu hastaneye kaldırılmış ve sağ kolu alçıya alınmıştı. İlk kontrolde kolunda ezilme tespit edilen oyuncu MR’a girecek. Rize maçında oynaması beklenmiyor.

Yorum yapın