TRABZONSPOR HABERLERİ: Trabzonsporlu futbolcular şampiyonluk kupası için ant içti!

Karadeniz devinde üstünlük için kurulan kadro hedefe odaklanmış durumda. Yeni-eski ayrım etmeden bütün oyuncular büyük fedakarlıklar yapıyorlar. Abdullah Avcı “Benim önceliğim oyuncu sağlığı” dese de bordo-mavili futbolcular müthiş kariyerlerine, kupalarla doymuş CV’lerine karşın sakatlıklarını düşünmeden kesintisiz sahada elde etmek istiyorlar. Sakatlıktan yeni çıkan 34 yaşındaki dünya yıldızı Marek Hamsik, daha pozitif forma giymek için hocası Abdullah Avcı’yı ikna etti.

DEVAM EDEBİLİRİZ
Sakatların artı olduğu Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür ile Dorukhan Toköz de rastlama içinde problem yaşadılar. İki futbolcu da sakatlandıkları anda teknik direktör Abdullah Avcı ile göz göze geldiler. “Devam ederiz” dediler. Fakat gelecek haftaları da düşünen Avcı, Abdülkadir ve Dorukhan’ı kenara çekti. Sanatkâr hoca tesadüf sonunda da iki oyuncusunun tavırlarını överek “Başarıyı ne kadar fazla istediğinizi biliyorum. Lig uzun ve sizi riske atamazdım” ifadelerini kullandı.

BÜTÜN 17 SAT UÇTU 15 DAKİKA OYNADI
Bordo-mavililerde büyük fedakarlık yapan isimlerden biri de Andreas Cornelius oldu. Fırtına’nın hücumdaki büyük gücü 22 Ekim günü baba oldu. Yönetimden izin aldığı için Danimarka’da olan 28 yaşındaki golcü, uçakla 23 Ekim’deki Göztepe maçına yetişti. 75. dakikada oyuna girdi. Etkin bir performans sergiledi. Maç sonrası bir kere daha izin alarak yine yeni doğum yapan eşinin yanında döndü. Kopenhag-İzmir arası tek gidiş 3.5 saat. Böylece Cornelius 15 dakika forma giyebilmek için 7 saatlik uçuş gerçekleştirdi.

TRABZONSPOR HABERLERİ: Trabzonsporlu futbolcular şampiyonluk kupası için ant içti!

Hamsik Avcı’yı böyle ikna etti!

Yorum yapın