Tony Khan, AEW TV’de aşırı kan eleştirisini reddetti


AEW Başkanı Tony Khan, şirketinin programlarında sık sık aşırı kan bulunması eleştirisi hakkında görüşlerini bildirdi.

Jacksonville promosyonu şimdiden Britt Baker – Thunder Rosa, TayJay – Bunny ve Penelope Ford ve şirkete para cezası veren Kenny Omega-Jon Moxley çatışması dahil olmak üzere kanlı bir maç kataloğu kaydetti.

Bununla birlikte, Tony Khan, açıkladığı gibi eleştirilere pek itibar etmiyor. Haber 12 Long Island. Khan, ring içi ürünün her zaman odak noktası olduğunu belirterek, kanlı maçların genel olarak iyi karşılandığına dikkat çekti:

“Kesinlikle her hafta değil, haftalık olarak görmüyorsunuz… Çoğunlukla, ring içi aksiyona odaklanıyorsunuz, ancak arada bir, işler kontrolden çıktığında, çok sağlıklı olan ve medya ortaklarımız ve hayranlarımız tarafından iyi karşılanan bir şekilde eski tarz profesyonel güreş oldu.” (H/T: kavgacı)

WWE, Toronto Star’ın yeni makalesinde AEW hakkında yorum yapıyor: “31 Aralık’taki TNT etkinliğinde birkaç kadını kana bulayan kanlı kendini yaralamaya bakarsanız, bunların çok farklı işler olduğu hemen anlaşılır.”thestar.com/sports/2022/01…

WWE, AEW’nin ürününde kan kullanımına ilişkin bir açıklama yayınladı. Ürünü “kanlı kendi kendine yaralama” olarak nitelendirdiler. WWE’nin ortakları ve hayranlarından böyle bir ürüne sırt çevirecek bir demografi olarak bahsettiği göz önüne alındığında, Tony Khan’ın yanıtı bu eleştiri hattına bir yanıt olarak kabul edilebilir.

AEW spikeri Jim Ross daha önce promosyonun kan kullanımı hakkında yorum yapmıştı.

Jim Ross daha önce AEW’yi ve onun yarı düzenli kan kullanımını kendi yorumunu sunmuştu. hakkında konuşmak JR ızgarao Thunder Rosa ve Britt Baker’ın eleştirmenlerce beğenilen Lights Out çatışmasını kan kullanmak için doğru zaman olarak tanımladı:

Jim Ross, “Her iki kadının da sahip olduğu şiddeti ve saldırganlığı sergiledi ve gösterdi. Bunu her hafta yapsaydık hiçbir anlamı olmazdı” dedi. (H/T: Halatların İçinde)

Rosa ve Britt arasındaki Lights Out maçı o kadar olumlu bir ilgi gördü ki, bu yılın başlarında şampiyonlukları için bir başlangıç ​​noktası görevi gördü. Aralarındaki husumet, sonunda Thunder Rosa’nın AEW Kadınlar Şampiyonu olarak taç giymesiyle sonuçlanacaktı.

Tony Khan’ın röportajının tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz:


Damarlarında profesyonel güreş mi var? Özel bültenimize kaydolun tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-tony-khan-shoots-criticism-excessive-blood-aew-tv?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın