Tom Brady, FOX yayıncı rolü için şimdi hazırlanmaya başlamalı


Tom Brady, oyun günleri sona erdiğinde FOX yorum standına katılacak. Ancak deneyimli NBC analisti Peter King, GOAT’a spor yayıncısının oyun kitabını hemen şimdi incelemeye başlaması gerektiğini tavsiye etti.

NBC’de konuşan Profesyonel Futbol KonuşmasıKing’in TB12’nin sahadan kabine geçişi hakkında söyleyecek çok şeyi vardı.

“Sadece düşünmemi sağladı, tamam, Brady’yi yayın yapacak bir adam olarak hiç düşünmemişiz gibi, en azından ben hiç düşünmedim. Tamam, şimdi o yayın yapacak, orada nasıl bir yol izlemeli? ? Tom Brady, bu yıl her hafta üç saat ayırmayı geleceğine borçlu. Ve mümkün olduğu kadar çok yayın ekibini izle.”

Gelecek sezonun ötesindeki planları hala bilinmemekle birlikte, yeni rolünü ne zaman üstleneceği konusunda kesin bir zaman dilimi yok. Ancak King bitmedi ve şu anda sektörde dolaşan şüpheler hakkında aşağıdaki bilgileri verdi.

“İnsanlardan duyduğum tek şey, ah, Tanrım, sıkıcı. Televizyonda asla iyi olmayacak. Sanırım Tom Brady televizyonda iyi olacak. Harika olacak mı? Bilmiyorum. “

King, KEÇİ için son bir tavsiye verdi.

“Ama bence Tom Brady’nin gerçekten emekli olmaması ve sonra “tamam, bu adamları incelemeye başlayacağım. Bunu şimdi düşünmeye başlaması gerekiyor.” demesi gerekiyor.

youtube kapağı

Tom Brady’nin FOX ile yaptığı dönüm noktası anlaşmasını karışık bir tepki izledi

Brady anlaşması onaylandığında, çoğunlukla ilgili finansmanın büyüklüğü nedeniyle bir şok hissi vardı. TB12’nin anlaşması, ESPN’nin Troy Aikman’a kendisini Fox’tan uzaklaştırması için verdiği 17 milyon dolarlık/yıllık anlaşmayı gölgede bırakıyor ve tüm bunlar, yayıncılık deneyimi olmayan bir adam için.

King’in de ima ettiği gibi, Bucs QB’ye yönelik popüler bir eleştiri, onun sıkıcı olduğu ve bu rolde iyi olup olmayacağını kimsenin bilmediği düşünüldüğünde, asla böyle bir dönüm noktası anlaşma almaması gerektiğidir.

Hiç ilginç bir şey söylememiş birine 375 milyon dolar verdiler” dedi. – Fox Sports’tan Dan, yayın kabinine adım atmak için Tom Brady ile 10 yıllık bir anlaşma imzaladı. 📺 m.youtube.com/watch?v=BHMyPq…

FOX, kendi adına, ona düşük ödeme yapmış olabileceklerine inanıyor ve kendilerine çok şey kazandırdıklarını düşünüyor. Brady ayrıca kendi destekçilerinden de eksik olmadı. NBA efsanesine dönüşen spor spikeri Shaquille O’Neill, TB12’nin savunmasına geçti ve anlaşmanın eleştirmenleri hakkında şunları söyledi:

“Yolu döşemiyor çünkü herkes bu parayı alamıyor ve alamayacak. Yedi Süper Kupa, temiz kesim, iyi görünümlü, iyi konuşuyor, tüm parayı hak ediyor. Kim parayı hak etmediğini söylüyorsa, kapayın. Kapa çeneni! Onun adına sevindim.”

GOAT ile ilgili herhangi bir şey her zaman karışık bir yanıt alacaktır. Bu 22 yıldır lige hakim olan bir adam. Bununla birlikte kıskançlık, nefret ve kızgınlık da övgüyle birlikte gelir ve TB12’nin bunun üzerinde herhangi bir uykuyu kaybetmesi pek olası değildir.

Yeni pozisyonunda iyi olacak mı? Yardımcı olacaksa, şu anki konumunda oldukça iyi.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-tom-brady-needs-start-preparing-now-fox-broadcaster-role?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel