Tiny Tina’s Wonderlands, yeni DLC ile aynı gün Steam’e geliyor


Tiny Tina’s Wonderlands’in PC’de yayınlanmasına rağmen Steam’de bir evi yoktu. Başlangıçta kısa bir süreliğine de olsa Epic Games Store’da zamana özel olarak piyasaya sürüldü.

Tiny Tina’s Wonderlands, mevcut platformlarda yayınlanmasından üç ay sonra, 23 Haziran 2022’de nihayet Steam’de yayınlanacak.

Gearbox Entertainment Company’nin kurucusu Randy Pitchford’a göre:

“Gearbox, benzersiz bir eğlence deneyimiyle ilgili – tanıdık bir türe yeni bir bakış açısı getirmek anlamına gelen Harikalar Diyarı ile.

“Steam oyuncuları Tina’nın sıra dışı hayal gücünü keşfederken bir maceranın içindeler ve çapraz oyun, hangi platformda oynarlarsa oynasınlar hayranlarımıza Dragon Lord ile savaşmak için daha da fazla yol sunuyor.”

Sadece Borderlands serisinin hayranları oyunu Steam’den satın almakla kalmayacak, aynı gün en son DLC de çıkacak.


Mirrors of Mystery genişleme serisindeki üçüncü Tiny Tina’s Wonderlands DLC’sinin adı Molten Mirrors

Tiny Tina’s Wonderlands için bir sonraki DLC, Molten Mirrors. Doğal olarak, yeni düşmanlar ve ganimet denklemin bir parçası olacak. Oyuncular bir sonraki büyük savaşa giden yolda kayıp ruh ordularıyla yüzleşecekler: Fyodor the Soul Warden.

Molten Mirrors, oyunun Steam’e geldiği gün olan 23 Haziran 2022’de çıkacak.

Oyunu Epic Games Store’dan satın almamış olanlar için şimdi tam zamanı. 2K’ya göre oyun Steam’de “özel Steam lansman fiyatı” ile piyasaya sürülecek.

Tiny Tina’s Wonderlands standart sürüm için 59,99 $ ve Chaotic Great Edition için 79,99 $ olarak fiyatlandırılır.

Chaotic Great Edition, Season Pass ve Dragon Lord Pack’i içerir. Ancak oyun 23 Haziran 2022 ile 7 Temmuz 2022 arasında satın alınırsa oyuncular Altın Kahraman Zırh Paketi de alacak.

youtube kapağı

Season Pass içeren paket kesinlikle dikkate alınmaya değer. Molten Mirrors üçüncü olmak üzere dört adet DLC içerir.

Heyecan verici olan, DLC’nin dördüncü parçasının yeni Blightcaller sınıfını içermesi. Sınıf, 2K tarafından düşmanlarını zehir ve element temelli hasarla yenmek için “ruhları yönlendiren ve fırtınaları çağıran” bir “şamanik elementalist” olarak tanımlanıyor.

Epic Games Store’dan Tiny Tina’s Wonderlands’i satın alan oyuncular, kayıtlı verilerini aktarabilecekler. Veri kaybını önlemek için oyuncular önceden bir yedek kaydetme dosyası oluşturmalıdır. Ancak, başarıların kopyalanmayacağını; tekrar kazanılmak zorunda kalacaklar.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-tiny-tina-s-wonderlands-coming-steam-day-new-dlc?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel