Timothy Bradley, Teofimo Lopez’i eleştiriyor


Teofimo Lopez, birçok insanı zihinsel durumu hakkında endişelendirdi. Dünyanın eski Unified Lightweight Şampiyonu şu anda sağlıklı bir zihniyette görünmüyor. Fighthype.com ile yakın tarihli bir röportajda, eski profesyonel boksör Timothy Bradley, ringe tekrar adım atmadan önce ‘The Takeover’ın yapması gerekenlerden bahsetti:

“Eğer değilsen ringe adımını atma, zamanını boşa harcama. Dürüst olmak gerekirse, çünkü ringde ortaya çıkacak. O yüzden şu anda uzak duruyor, bence dövüş günü gelebilir. Sanırım sakatlığı var, yakın zamanda gördüm, sakatlığı var. Her şeyin bir sebebi var, buna inanıyorum. Her şeyin bir sebebi var, bazen biz de sebep olabiliyoruz.”

Ayrıca The Takeover’ın ringe girmeden önce evini düzene sokması gerektiğini söyledi. Bradley’e göre Lopez elini yaraladı ve şu anda dinleniyor.

‘Devralma’ en son geçen yıl Kasım ayında unvanlarını ilk defa savunmak için savaşmıştı. Dünyanın eski Unified Lightweight Şampiyonu, Madison Square Garden’daki Hulu Tiyatrosu’nda George Kambosos Jr.’ı yendi.

‘Ferocious’ mücadeleyi Lopez’e getirdi ve onu yere serdi ve bir karar zaferi sağladı. Kambosos’a yenildiğinden beri Teofimo Lopez eskisi gibi değil.

Aşağıdaki videoyu izleyin:

Timothy Bradley, Teofimo Lopez'i eleştiriyor

Teofimo Lopez, Canelo Alvarez vs. Dmitry Bivol için tahminlerini veriyor

Teofimo Lopez geçtiğimiz günlerde Canelo’nun bir sonraki maçıyla ilgili görüşlerini açıkladı. Canelo Alvarez, 7 Mayıs’ta WBA Light-Heavyweight unvanıyla Dmitry Bivol ile karşılaşacak. FightHubTV ile yaptığı röportajda Lopez, Bivol’un neden Canelo için mükemmel bir rakip olduğundan bahsetti:

“Gördüğüm dövüşlerden, kurnaz ahbap ama çok sağlam, çok sıkı ve Canelo böyle adamları sever. Onları çıkarabilir, tıpkı sizin gerçekten çözebildiğiniz gibi. Demek istediğim, Calllum Smith ile yaptı. , Callum Smith uzun olmasına rağmen, Canelo’nun etrafta dolaştığı, onu kırdığı, indirdiği noktaya kadar bu şekilde kutulandı. Yani her şey nasıl boks yaptıklarıyla ilgili ama bu Canelo için yapılmış bir kavga.”

Lopez, Bivol’un Canelo’nun dövüş stiline mükemmel uyan bir dövüşçü olduğuna inanıyor. Canelo’nun daha uzun ve daha kilolu rakibine karşı nasıl bir performans gösterdiğini görmek ilginç olacak.

Canelo Alvarez, 7 Mayıs’ta Dmitry Bivol için refleks çanta eğitiminde…[? @Canelo]

Aşağıdaki videoyu izleyin:

Timothy Bradley, Teofimo Lopez'i eleştiriyor

John Cunningham tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pro-boxing/news-boxing-news-timothy-bradley-criticises-teofimo-lopez?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın