Thunder Rosa tartışmalı raporları yeni gönderiyle çürütüyor


AEW Kadınlar Şampiyonu Thunder Rosa, sosyal medyada Marina Shafir ile bir fotoğraf paylaştı ve bu, ikisi arasındaki son zamanlardaki husumet haberlerini yalanladı.

Her şey, eski Ring of Honor yeteneği Erick Stevens’ın Rosa’yı şampiyonluk maçı sırasında Shafir’i “kum torbası yapmakla” suçlamasıyla başladı. The Problem ve Dr. Britt Baker, tweetlerini beğenerek La Mera Mera’nın sahne arkasında sıcak olabileceği fikrini yarattı.

Bununla birlikte, Rosa ve Shafir’in birlikte yürekten bir an geçirmesi nedeniyle raporların tüm tozu yatıştı. La Mera Mera ve The Problem, artık aralarının iyi olduğunu belirterek ekmeği paylaştı.

Rosa, “Bugün sorumluluk alıyoruz ve daha iyi olmak için çalışıyoruz. Çünkü günün sonunda ekmeği bölüyoruz. İki annenin de hiç bitmeyen öğrenenlerin olduğu bir dünyada yol alan iki anne. @MarinaShafir,” diye tweet attı Rosa.

Aşağıdaki gönderiye göz atın:

Bugün sorumluluk alıyoruz ve daha iyi olmak için çalışıyoruz. Çünkü günün sonunda ekmeği bölüyoruz. İkimizin de hiç bitmeyen öğrenenlerin olduğu bir dünyada gezinen iki anne. @MarinaShafir

Rosa, geçen hafta Dynamite’ta kadınlar şampiyonluğunu başarıyla korudu ancak maçtan sonra Shafir tarafından saldırıya uğradı. Toni Storm, The Problem’i savuşturmak için ortaya çıktı ve yeni bir kan davası başlattı.


Thunder Rosa, AEW Kadınlar Şampiyonluğu için Toni Storm ile karşılaşacak

Bu haftaki Dinamit’te Toni Storm, eski AEW Kadınlar Şampiyonu Britt Baker ile karşı karşıya geldi. İlki, Baker’ın çenesini Storm Zero’ya karşı koyduktan sonra kazandı.

Maçtan sonra, Thunder Rosa rampadan çıktı ve parmağını Avustralyalıya doğrulttu ve potansiyel olarak bir şampiyonluk maçı alay etti. Birkaç dakika sonra AEW, Rosa ve Storm’un Kadınlar Şampiyonası için Forbidden Door izle ve öde etkinliğinde çatışacağını doğruladı.

Bu, Rosa’nın Nyla Rose, Serena Deeb ve Marina Shafir’i yendikten sonraki dördüncü şampiyonluğu olacak. Bu arada, bu Storm’un AEW kariyerinin ilk şampiyonluk maçı olacak. Bu 26 Haziran’da Chicago’da ikisi arasında kimin çıkacağını görmek ilginç olacak.


Bret Hart, AEW’nin kardeşini onurlandırmak için bir turnuva yapması hakkında ne düşündü? Hitman’a sorduk burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-thunder-rosa-debunks-controversial-reports-new-post?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel