Thomas Tuchel: Chelsea patronu, Spurs berabere kaldıktan sonra hakem Anthony Taylor’ın tarafını tekrar görevlendirmemesi gerektiğini söyledi | Futbol Haberleri


Chelsea patronu Thomas Tuchel, Tottenham’ın Stamford Bridge’de 2-2’lik dramatik berabere kaldıkları iki golüne de izin verilmemesi gerektiğini düşünüyor ve hakem Anthony Taylor’ın bir daha asla kendi tarafını yönetmemesi gerektiğine inanıyor.

Öğleden sonraki ikinci frakalarının ardından son düdükten sonra Tottenham mevkidaşı Antonio Conte ile birlikte oyundan atılan Tuchel, Kai Havertz’in Tottenham’ın ilk eşitleme golüne hazırlıkta bir serbest vuruş verilmemesine kızdı.

Cristian Romero, VAR’ın kırmızı kart görmemesiyle Marc Cucurella’nın saçını çektiği için sakatlık zamanına kadar cezadan kaçındı. Sonraki köşeden, Harry Kane beraberliği kapmak için içeri girdi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İZLEMEK ÜCRETSİZ: Chelsea ile Tottenham arasındaki 2-2’lik beraberlikten öne çıkanlar

Chelsea taraftarları, önceki maçlarda kendilerine karşı alınan bir dizi kararın ardından uzun zamandır Taylor’dan Blues’a karşı bir gündem talep ettiler.

Taylor’ın bir daha Chelsea’ye hakemlik yapıp yapmaması gerektiği sorusuna Alman, “Belki daha iyi olurdu.

“Ama dürüst olmak gerekirse, doğru kararları vermemize yardımcı olacak VAR’ımız da var. Ne zamandan beri oyuncular saçlarından çekilebiliyor? Ne zamandan beri bu? Ve eğer görmüyorsa onu suçlamıyorum.

“Ben görmedim ama VAR’da bunu kontrol eden adamlarımız var ve sonra siz görüyorsunuz ve bu nasıl serbest vuruş olmaz ve nasıl kırmızı kart olmaz? Nasıl?

“Bunun bu durumda hakemle bir ilgisi yok. Bir şey görmüyorsa, bu yüzden belirleyici bir hata olup olmadığını kontrol etmemiz gereken insanlar var.”

Chelsea taraftarlarının Taylor’ın hakemliğiyle ilgili endişeleri sorulduğunda Tuchel, “Sadece bazı taraftarların böyle düşündüğünü düşünmüyorum: Sizi temin ederim ki tüm soyunma odamız, herkes böyle düşünüyor.

“Sadece taraftarlar değil. Oyuncuları tanıyorsunuz, sahadayken neler olduğunu biliyorlar. Bunu biliyorlar.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Pierre-Emile Hojbjerg’in Tottenham için yaptığı eşitlikçi hamle, Thomas Tuchel ve Antonio Conte arasında bir taç çizgisine yol açtı

Taylor göreve geldiğinde oyuncuların endişeli olup olmadığı sorulduğunda Tuchel, “Evet, elbette” diye ekledi.

Ve kendisine gelecek hafta sonu Leeds’e yapacağı ziyaret için büyük olasılıkla taç çizgisi yasağıyla karşı karşıya kalacağı söylendiğinde, Tuchel şöyle dedi: “Çok iyi! Antrenör yapamam ama hakem sonraki maçın düdüğünü çalabilir.”

Tuchel: Spurs’ün iki golüne de izin verilmemeliydi

ROM
Resim:
Cristian Romero, Spurs’ün ikinci ekolayzırından önce Marc Cucurella’nın saçını çekti

Tuchel, Tottenham’ın her iki golünün de ödülüne kızdı.

“İkisini de söylemeliyim [Spurs] hedefler ayakta kalamaz. Kazanmayı hak eden tek takım o da bizdik. Tuchel, “Takımım için hak ettiklerini alamadıkları için üzgünüm” dedi. Gökyüzü sporları.

“Yapılandırma sırasında Kai Havertz’e açık bir faul oldu. [to Tottenham’s first goal], açık faul. Bir taktik faul aldık [Reece] Sarı olan James. Bugün Hojbjerg ve Bentancur’un kaç tane taktik faul yaptığını bilmiyorum. Durum uzadı ve Richarlison’da açık ofsayttı. Şut hattında. Hatta baloya gidiyor, bu yüzden Mendy topu göremiyor. Kontrol ediyorlar, açık ofsayt.”

Tottenham’ın ikinci golü için, Romero’nun Kane’in sakatlık süresi ekolayzırından hemen önceki saç çekmesi gözden geçirildi, ancak VAR müdahale etmeme kararı aldı.

Conte: Hakem eleştirileri beni kızdırıyor

Stamford Bridge'de son düdükte Thomas Tuchel ve Antonio Conte karşı karşıya geldi.
Resim:
Stamford Bridge’de son düdükte Thomas Tuchel ve Antonio Conte karşı karşıya geldi.

Tottenham patronu Antonio Conte, Tuchel’in yetkililerin performanslarını eleştirmesinden memnun değildi.

“Sen çok iyi biliyorsun ki asla, asla hakem kararı hakkında konuşmam, asla, asla. Ve sonra bunu yapmaya devam ediyorum, kesinlikle diğerlerinin bu tür davranışları olduğunu gördüğümde. [it] beni biraz kızdırıyor ama aynı zamanda herkes istediğini yapmaya çalışıyor.

Ama tekrar ediyorum, hakem hakkında yorum yapmak istemiyorum ama İngiltere’deki hakem hakkında asla yorum yapmadım.”

Tuchel ve Conte, her ikisi de ‘keyifli’ büstlere gülüyor

Tuchel ve Conte, öğleden sonraki ikinci taç atışlarının ardından son düdükten sonra oyundan alındılar ve koçlar huysuz bir el sıkışma arasında birbirlerine meydan okudular.

Çift, Tottenham’ın büyük bir sığınak yakın dövüşünde dengeleyicisinden sonra rezerve edilmişti.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Stamford Bridge’de bir gerilim filmi sırasında ve sonrasında duyguların dağıldığı Thomas Tuchel ve Antonio Conte’nin tüm tartışmalarını izleyin

Zevk alıp almadığı sorulduğunda Tuchel, “Evet ve bence o da eğlendi. Fena bir şey değildi.

“Sadece sahada biraz kavga eden iki oyuncuyla karşılaştırdım, ama hiçbir şey olmuyor ve kimse yaralanmaz. Sert, adil bir müdahaleniz varsa, daha sonra gidip özür dilemenize gerek yok, buna gerek yok. Premier Lig futbolu ve iki teknik direktör bugün dahil oldu çünkü ikimiz de takımlarımız için savaşıyorduk ve hepsi bu kadar.

“Kimseye hakaret edilmedi, kimse incinmedi. Yumruk kavgası falan yapmadık, benim için çok da önemli değil. Bugün de bunun bir parçasıydı ve tabii ki kaynadı ve ısındı ama kötü bir şey değildi. oyunun bir parçası.

“İkimiz de takımlarımız için savaştık ve bu oluyor. Burası çok yakın.

“Çok yoğun bir maçtı ve her iki sığınak da çok çok yakın ve bu yüzden ikimizden de biraz ısındı.”

Conte kabul etti ve şaka yaptı: “Olanlardan zevk aldığımızı düşünüyorum. Bir dahaki sefere daha fazla dikkat edeceğiz ve el sıkışmayacağız ve sorunu çözeceğiz.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Tottenham baş antrenörü Antonio Conte, Stamford Bridge’deki ateşli karşılaşmanın ardından Thomas Tuchel ile tam zamanlı münakaşasına sıkı sıkıya bağlı kaldı.

“Ben yedek kulübemde kalıyorum ve takımımız bizim tarafımızda olacak şekilde bitiriyoruz ve bu konuda sorun yok. Bu durumda bir sonraki maçı kaçırırsak yazık olur.”

Devam etti: “Elbette ne olduğunu anlamak için bir video var. Elbette pasifik değilim. Eğer saldırganlık görürsem, cevabım kesinlikle saldırganlıktır.

“Ama tekrar ediyorum, bu bir sorun değil ve en önemli şey, iki takımla büyük bir seviye olan harika bir maçtı. Bizim için bir puan almak gerçekten önemliydi.”

Reece James’in Chelsea’yi 2-1 öne geçirme hedefi için taç çizgisini koşan Tuchel’i ilk Spurs ekolayzırı için kutlamasının heyecanlı olup olmadığı sorulduğunda, İtalyan güldü: “Bence her iki taraftaki kutlama gerçekten iyi kutlamalardı.

“Ve koşu ve ardından atlama, bu kutlamayı anlayabilirsiniz.”
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12673334/thomas-tuchel-chelsea-boss-says-referee-anthony-taylor-should-not-officiate-his-side-again-after-tottenham-draw

SMM Panel PDF Kitap indir