Thomas Tuchel: Chelsea baş antrenörü, Tottenham’ın iki golüne de Stamford Bridge’de ısınan berabere izin verilmemesi gerektiğini söyledi | Futbol Haberleri


Chelsea patronu Thomas Tuchel, Tottenham’ın Stamford Bridge’de 2-2’lik dramatik berabere kaldıkları iki golün de geçersiz olması gerektiğine inanıyor.

Tuchel ve Spurs mevkidaşı Antonio Conte, öğleden sonraki ikinci taç çizgisini izleyen son düdükten sonra görevden alındı.

Tuchel bu karşılaşmaları görmezden gelse de, Chelsea baş antrenörü Tottenham’ın her iki golünün de ödülüne kızgındı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İZLEMEK ÜCRETSİZ: Chelsea ile Tottenham arasındaki 2-2’lik beraberlikten öne çıkanlar.

“İkisini de söylemeliyim [Spurs] hedefler ayakta kalamaz. Kazanmayı hak eden tek takım o da bizdik. Tuchel, “Takımım için hak ettiklerini alamadıkları için üzgünüm” dedi.

“Yapılandırma sırasında Kai Havertz’e açık bir faul oldu. [to Tottenham’s first goal], açık faul. Bir taktik faul aldık [Reece] Sarı olan James. Bugün Hojbjerg ve Bentancur’un kaç tane taktik faul yaptığını bilmiyorum. Durum uzadı ve Richarlison’da açık ofsayttı. Şut hattında. Hatta baloya gidiyor, bu yüzden Mendy topu göremiyor. Kontrol ediyorlar, açık ofsayt.”

İnanılmaz bir Tuchel ayrıca, Cristian Romero’nun Marc Cucurella’yı saçından çekerek yere çektiği Tottenham’ın sakatlık süresi ekolayzırından hemen önce araştırılan ancak VAR tarafından cezalandırılmayan bir olayı da vurguladı.

“Peki ne zaman futbol sahasında saç çekebilirsin? Ne zaman? Yani kontrol ediyoruz ve hiçbir şey olmuyor? Bu çok saçma.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Hojbjerg’in Tottenham’a yaptığı eşitlikçi hamle, Thomas Tuchel ve Antonio Conte arasında bir taç çizgisine yol açtı.

Conte ile yaptığı ikinci baskınında Tuchel şunları ekledi: “El sıkıştığınızda birbirimizin gözlerine baktığımızı düşündüm ama farklı bir fikrimiz vardı, bu yüzden duygusaldı” dedi.

“Eşit olduklarında mutluydu ve biraz ısındı ama büyük bir şey olmadı. İkimiz de kırmızı kart gördük? Gerekli değildi. Ama birçok şeye gerek yoktu. Hakemden bugün yine kötü bir karar.”

Takip etmek için daha fazlası…
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12673334/thomas-tuchel-chelsea-head-coach-says-both-tottenham-goals-should-have-been-disallowed-in-heated-stamford-bridge-draw

SMM Panel PDF Kitap indir