The Rock’ın güreşmeyi reddettiği 5 WWE Superstar’ı


The Rock, WWE’nin yarattığı en büyük efsanelerden biridir. Başarılı bir güreş kariyerinin ardından Hollywood’a taşındı ve şu anda dünyanın en yüksek ücretli oyuncusu.

The Rock o zamandan beri, son yıllarda kare çemberden beyaz perdeye geçmeyi başaran John Cena ve Batista gibi oyunculara kapıyı açtı.

The Great One, hayranları için her zaman zamanı olan en ulaşılabilir yıldızlardan biri olarak kabul edilirken, The Rock’ın soğukkanlılığını ve güreşmeyi reddettiği birkaç WWE Superstar’ını kaybettiği zamanlar oldu.

#5. Eski WWE Şampiyonu Shawn Michaels

Rock ve Shawn Michaels’ın WWE’de geçirdikleri süre boyunca ünlü bir şekilde yolları hiç kesişmedi ve bunun nedeni hakkında çok fazla spekülasyon yapıldı. WWE Hall of Famer Bret Hart da dahil olmak üzere birçok süperstar, Michaels’ın şirketteki rütbeleri geçtiğinde The Rock’a zorbalık yaptığını ve emekli olduktan sonra The Great One’ın sonunda başarılı olabildiğini belirtmişti.

The Rock, 2002’de ringe döndükten sonra bile Michaels ile güreşmek istemediğini açıkça belirtti. Chris Jericho, programa çıkarken bundan bahsetmişti bile. Cumartesi Gecesi Özel ve WWE bir feud oluşturmaya çalıştığında The Rock’ın onu vurduğunu iddia etti.

“Bildiğim kadarıyla, The Rock’ın bana söylediklerine göre bu doğru. The Rock ve Shawn Michaels’ın hiç maç yapmamasının nedeni bu. Bence Shawn Hawaii’de çocukken The Rock’a hakaret etmiş olabilir falan, The Rock’ın uzun bir hafızası var. Ama evet, Shawn geri döndüğünde bile, Louisville, Kentucky’de Triple H ile The Rock’ın olduğu bir maç olduğuna inanıyorum. Shawn özel konuk hakemdi ve Rock ile Shawn arasında bir hikaye kavgası yapmaya çalışıyorlardı ve The Rock’ın bunu yapmak istediğini sanmıyorum. Sportskeeda.

#4. Eski WWE Şampiyonu Brock Lesnar

Vince, Brock ve benim aramda Wrestlemania 30 planımız ROCK vs BROCK idi. Şimdi 30 için plan yok ama muhtemelen WM 31. #RockTalk @_JordanMayoral

Pek çok taraftar farkında olmayabilir, ancak bir zamanlar The Rock ve Brock Lesnar’ın WrestleMania 30’un ana etkinliği olacağına dair planlar vardı. İki adam, daha önceki destansı SummerSlam 2002 karşılaşmasının devamı niteliğinde olacak bir karşılaşmada bire bir gitmek üzere ayarlanmıştı. Kaya dışarı çıktı.

The Rock’ın WrestleMania 29’da John Cena’ya karşı oynadığı maç, onu yırtık bir karınla ​​rafta bıraktıktan sonra, feud rafa kaldırıldı. Eski dünya şampiyonu ameliyat olmak zorunda kaldı ve bu da çekim programında büyük gecikmelere neden oldu.

Bu, The Rock’ın daha sonra zorlanmasının ana nedenlerinden biri oldu. reddetmek gelecekteki WWE görünümleri. Halkın Şampiyonu, WrestleMania 30’da Lesnar’a karşı olan maçı stüdyo için daha fazla gecikmeye neden olmak istemediği için reddetti.

Lesnar, The Rock ile yüzleşmek yerine The Undertaker’ın WrestleMania 30’daki yenilmezlik serisini sonlandırdı.

#3. Billy Gunn

Rock, Billy Gunn’ı Attitude Era’nın o kadar derinlerine gömdü ki, şimdi daha yeni hava almak için geri döndü. #AEWDinamit

Billy Gunn, başlı başına bir WWE Onur Listesi üyesidir ve hem DX’te hem de The New Age Outlaws’ın bir parçası olarak mükemmelleşmiş biridir. 1999’da The Great One, Gunn’ı solo bir oyuncu olarak itmekle görevlendirildiğinde, The Rock ve Gunn’ın yolları kesişti, bu onun için masada çok daha büyük maçlar olduğunda The Rock’ı rahatsız eden bir şeydi.

Bruce Prichard’a göre, Güreşecek bir şey podcast’te The Rock, SummerSlam 1999’daki Kiss My A** maçında Billy Gunn’ı mağlup ettikten sonra, bunun geri çevrilebilecek bir kan davası olmadığı açıkça ortaya çıktı.

Rock bundan nefret ediyordu. Bunu açıklamanın başka yolu yok. Rock bundan nefret ediyordu. Bunu bir indirgeme olarak görmedi, ama ‘Tamam, bu adamı devirmesi gereken adam ben miyim?’ Ve bitmiş gibi değil, beni zirveye çıkar. Ve bunun yerine, bu adamı devirmeye çalışma rolünü üstlendim. Rock’ın Billy’ye gerçekten güvendiğini bilmiyorum. Bu, Billy’den bir bekarın kaçmasını ve ne haltlar olduğunu görmek istediğimiz zamandı.”

O devam etti:

“Road Dogg ile etiket takımından uzaktaydı ve kendi başınaydı – bakalım ne yapabileceğini görelim. Bu sadece işe yaramadı. Farklı bir kardiyo seviyesi olan bir etiket ekibi adamı olup olmadığını bilmiyorum. etiket takımı adamları için – ve bunu Billy Gunn’daki iş dünyasındaki en doğal atletlerden biri hakkında söylüyorum. Ama temposunun ve zamanının tekler koşusu için doğru olup olmadığını bilmiyorum. Kulağa tuhaf geliyor, ama sadece” t.” aracılığıyla Sportskeeda.

#2. Eski WWE Şampiyonu Randy Orton

Randy Orton ve The Rock, ünlü güreşçi ailelerden geliyorlar ve geçmişte yüzüğü paylaşmış olsalar da hiçbir zaman kafa kafaya olmadılar. Legend Killer, 2020’de The Rock’ı SmackDown’daki görünümünden önce tweetlediğinde ve John Cena’ya WrestleMania planlarından haberdar olup olmadığını sorduğunda bunu hemen yapmaya çalıştı.

The Great One, maça evet ya da hayır diyerek yanıt bile vermedi ve ebeveynlerinin, WrestleMania’da RKO’su olmak için on yıllardır bu yollarda koşmadığını açıkça belirtti.

Kaya daha sonra, Evrim’in kendisine sunduğu son yenilginin ardından hâlâ iyileşmekte olduğunu açıkça belirtti. Bu, Orton ve The Rock’ın yolları son kez kesişti ve The Viper o zamandan beri ona meydan okumak istemedi.

#1. Eski WWE Şampiyonu Triple H

The Rock, yedi yıldan daha uzun bir süre önce WrestleMania 31’e katılmıştı ve Ronda Rousey, Stephanie McMahan ve Triple H ile bir ring içi segmentin parçasıydı. Bu segmentte gelecekteki bir takım maçı ayarlayabildiler. Ne yazık ki, The Rock oyunculuk taahhütleri nedeniyle çekilmek zorunda kaldığından, maç daha sonra Kurt Angle ile devam etmek zorunda kaldı.

tanıtım yaparken öfkeKaya açıldı WrestleMania 34 maçına neden katılamadığı hakkında.

“Aslında, Vince McMahon ve ben iki ay önce WrestleMania’ya geri dönersem ne yapacağımı bulmaya çalışıyorduk. Bana Ronda Rousey ile bir etiket maçına katılmam konusunda gerçekten harika bir fikir verdi, ki bu elbette inanılmaz ve onunla çok gurur duyuyorum. Bu sefer Şanghay’da olduğum için çalıştıramadık, ama işin sonunda kim bilir?”

Tabii ki, Triple H’in son emekliliği göz önüne alındığında, maç artık gerçekleşemeyecek ve bunun yerine The Rock’ın Roman Reigns ile güreşmesi bekleniyor.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/5-wwe-superstars-the-rock-refused-wrestle?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir