The Rock, sosyal medya fenomeni Patrick the Giver’a teşekkür etti


The Rock, iyiliğin yayılmasına büyük bir inanandır ve yakın zamanda annesi ve şu anki WWE Superstar’ı için ev satın alarak bunu kanıtlamıştır.

Sosyal Medya Etkileyici verici Patrick The People’s Champion’u ve onun gürültüyü filtreleme ve başkalarına ilham vermeye odaklanma yeteneğini inceledi. Patrick, Tampa Bay bölgesindeki yerel okullara 2.022 farklı kitap teslim etme misyonunu üstlendi.

Patrick the Giver, Tampa bölgesine yıllardır yardım ediyor ve hatta pandemi sırasında topluluğundaki sağlık çalışanlarına yemek bağışladı. Tüm Eğlence Alanındaki En Heyecanlı Adam ona teşekkür etti ve bir mesaj gönderdi. video mesajı nezaketini vurguluyor.

Patrick daha sonra The Rock’ın yanıtladığı görevinin bir videosunu yayınladı:

“Burada harika iş çıkardınız @PatrickTheGiver. Bu çocukların sadece bu tür nezaketinizi bu kitaplar aracılığıyla almaları değil, aynı zamanda kitaplarda da kendilerini temsil ettiklerini görmeleri önemli. Tampa’da çok büyüdüm, bu yüzden teşekkür ederim adamım çocuklarımızla ilgilen.”

Burada harika iş @PatrickTheGiver 👏🏾👏🏾 📚 Bu çocukların sadece bu tür iyilikleri bu kitaplar aracılığıyla sizden almaları değil, aynı zamanda kendilerini kitaplarda da temsil etmeleri önemli. Tampa’da çok büyüdüm, bu yüzden çocuklarımıza baktığın için teşekkür ederim adamım 👊🏾 twitter.com/patrickthegive…


Patrick, The Rock’ın nazik mesajına yanıt veriyor

Patrick bugün erken saatlerde bir teşekkür videosu gönderdi ve eski WWE Superstar’ın sözlerinin birkaç zor günün ardından moralini yükselttiğini iddia etti. Ancak 10 kez dünya şampiyonu buna da hızla cevap verdiği için takas burada bitmedi:

“Hoşgeldin adamım. Ve harika çalışmaya devam et. Biyografinde “görevim Twitter’ı yükseltmek ve ilham vermek” okumasını seviyorum. Her zaman “önemli olmak güzel ama önemli olmak daha önemli” derim. güzel”. Nezaketle ve ilham verici insanlarla liderlik etmeye devam et kardeşim.”

rica ederim adamım Ve harika çalışmaya devam edin. Biyografinizde şunu okumasını seviyorum: “Benim görevim kullanmak @Twitter canlandırmak ve ilham vermek” Her zaman söylerim “önemli olmak güzeldir ama güzel olmak daha önemlidir” Nezaket ve ilham verici insanlarla liderlik etmeye devam edin kardeşim. 👊🏾 twitter.com/patrickthegive…

Hem The People’s Champion hem de Patrick The Giver’ın hayranları, sosyal medyada yayılan pozitifliği görmekten mutlu oldular.

İşte Twitter’daki tepkilerden bazıları:

@Kaya @Twitter Bunu görmek gerçekten çok güzel. için gerçekten mutlu @PatrickTheGiver sen bunu hak ediyorsun! Umarım seni hayal ettiğim kadar mutlu etmiştir. İyi çalışmaya devam edin👏❤

@Kaya @Twitter Tamamen katılıyorum. Sosyal medyada çok fazla olumsuzluk var. Her zamanki gibi Dwayne yine başardı. saygı duymaktan başka bir şey değil

WWE hayranları, 50 yaşındaki oyuncunun son bir koşu için promosyona geri dönmesi için sabırsızlanıyor. Sportskeeda kısa süre önce emekli olmadan önce WWE’de yapması gereken üç şeye bir göz attı.


İşte John Cena’nın 17. dünya şampiyonluğunu kazanmasının olası bir nedeni
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-the-rock-thanks-patrick-giver?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir