The Masters’a ilk kez gelenler için rehber: Augusta National’da olmak nasıl bir şey? Beş gözlem | Golf Haberleri


Telefonsuz bir spor deneyimine sahip olmak nasıl bir şey? Augusta National, kişisel olarak TV ile nasıl karşılaştırılır? Tiger Woods çılgınlığı göründüğü kadar meşgulse? Sky Sports News’in The Masters’a ilk kez katılanlarından üçü deneyimlerini paylaşıyor…

Son Güncelleme: 08/04/22 19:14


Ustalar Augusta'da başlarken, efsanevi Yeşil Ceket'in tarihine bakıyoruz.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Ustalar Augusta’da başlarken, efsanevi Yeşil Ceket’in tarihine bakıyoruz.

Ustalar Augusta’da başlarken, efsanevi Yeşil Ceket’in tarihine bakıyoruz.

‘Başka hiçbir şeye benzemeyen bir gelenek’ sloganı The Masters ile eş anlamlıdır, ancak bu slogan ancak Augusta National’ı bizzat deneyimledikten sonra gerçekten takdir edilebilir.

Turnuva, spor takviminde öne çıkan anlardan biridir ve Georgia düzeni, yılın açılış erkekler majörünün neredeyse her yönü ile takvimdeki diğer tüm etkinliklerden farklı olarak, golfte en çok tanınan deliklerden bazılarını sunar.

The Masters’a ilk kez katılmak nasıl bir şey? Sky Sports News sunucusu Dharmesh Sheth, yapımcı Andrew Hawkins ve dijital gazeteci Ali Stafford gözlemlerini paylaşıyor…

Avustralya Grand Prix'si, Manchester City - Liverpool karşılaşması ve The Masters'ın canlı finaliyle Sky Sports'ta #SundaySpecial'a hazırlanın!

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Avustralya Grand Prix’si, Manchester City – Liverpool karşılaşması ve The Masters’ın canlı finaliyle Sky Sports’ta #SundaySpecial’a hazırlanın!

Avustralya Grand Prix’si, Manchester City – Liverpool karşılaşması ve The Masters’ın canlı finaliyle Sky Sports’ta #SundaySpecial’a hazırlanın!

Telefonlara izin verilmiyor

Her otoparka ve parkur çevresindeki giriş noktalarının çoğuna “cep telefonu yok” yazan levhalar yapıştırılırken, uygulama günleri dışında kameralar bile yasaklandı ve herhangi bir rahatsız edici öğeyle yakalananlardan parkuru terk etmeleri istendi.

Ustalar – Canlı

10 Nisan 2022, 15:00

canlı

İnsanların sürekli teknoloji ile iç içe olduğu ve sosyal medya üzerinden birbirlerinin hayatlarını takip ettikleri bir dünyada, cebinizde telefon olmadan başlangıçta biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz.

Bir etkinlikteyken doğal içgüdü, genellikle puanları kontrol etmek için bir cihaz kullanmak, izlediğiniz her şeyin fotoğrafını çekmek ve tüm arkadaş gruplarına deneyimleriniz hakkında mesaj göndermektir, ancak bu seçenekler, onları terk etmeniz şartıyla hemen elinizden alınır. başka yerde

The Masters'ın 2022 baskısı için kullanıcıların tam kapasiteyle geri dönmelerine izin verildi

The Masters’ın 2022 baskısı için kullanıcıların tam kapasiteyle geri dönmelerine izin verildi

Kurallar, çalıştıkları alana bağlı olarak, Basın Binasında veya İçerik Merkezinde öğelerini saklamak için kilitli dolapları olan medya için de geçerlidir. Hayal kırıklığı olarak başlayan şey, kısa sürede özgürlüğe dönüştü, müşterilerin genellikle kendilerini işaret eden küçük bir ekrandan ziyade eylemi izleyen görüntüsü, hoş bir deneyim.

Ne manzara!

İlk kez gelen biri için Augusta National bir başyapıt. Buraya gelmeden önce, daha önce gelmiş insanlardan “televizyondan izlemeye kıyasla ne kadar engebeli ve dalgalı bir yer olduğunu bilemezsiniz” sözlerini işitiyordum.

Augusta National'daki üçlü parkurun yakınında bulunan Sky Sports Golf stüdyosuna perde arkası bir bakış

Augusta National’daki üçlü parkurun yakınında bulunan Sky Sports Golf stüdyosuna perde arkası bir bakış

Hikayeleri çok hızlı canlandırdılar ve şimdi buradayım, ne anlama geldiklerini anlıyorsunuz.

Güzel bir nokta, 11. yeşil ve 12. tee arasındaki bir amfitiyatro. 12’si ikoniktir – 11’i küçümsenir. Deneyim unutulmaz.

Tiger Woods'un 2020'den 10'u da dahil olmak üzere, Augusta National'daki dünyaca ünlü 12. çukurun en kötü skorlarından bazılarına göz atıyoruz!

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Tiger Woods’un 2020’den 10’u da dahil olmak üzere, Augusta National’daki dünyaca ünlü 12. çukurun en kötü skorlarından bazılarına göz atıyoruz!

Tiger Woods’un 2020’den 10’u da dahil olmak üzere, Augusta National’daki dünyaca ünlü 12. çukurun en kötü skorlarından bazılarına göz atıyoruz!

18’inde, rüyalar ve kabuslar gerçek oluyor, bir sürpriz de şahsen çok daha küçük görünmesiydi. Oh, ve ne kadar tepelik olduğunun farkında değilsin…

Kaplan çılgınlığı gerçek

“Tiger’a gitmenin yolu!” ve “Haydi Kaplan!” Patronların The Pied Piper of The Masters’a saygılarını sundukları Augusta National çevresinde çok yaygın olan iki cümle.

Brandel Chamblee ve Paul McGinley, Tiger Woods'un The Masters'ta aksiyona dönüşünde etkileyici bir açılış raundunu değerlendiriyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Brandel Chamblee ve Paul McGinley, Tiger Woods’un The Masters’ta aksiyona dönüşünde etkileyici bir açılış raundunu değerlendiriyor.

Brandel Chamblee ve Paul McGinley, Tiger Woods’un The Masters’ta aksiyona dönüşünde etkileyici bir açılış raundunu değerlendiriyor.

O oynadığında herkes onu takip ediyor ve çılgınlık kesinlikle gerçek. Bir 1983 klasiğinden bir replik yapmak gerekirse, “Yaptığın her hareket, attığın her adım, seni izliyor olacağım”. Ve yaparlar. Augusta’daki golfün kapalı bir manzarasını istiyorsanız, Tiger’ı takip edin.

Sahayı ve bazılarının çok iyi golf oynadığını görmek istiyorsanız, Woods’un arkasındaki grubu takip edin. Hala kükremeleri duyabilir ve “Tiger’a giden yol” tugayının bir parçası olabilirsiniz.

Paketlenmiş fairway'ler, Masters dönüşünde tüm hafta Tiger Woods'u karşıladı

Paketlenmiş fairway’ler, Masters dönüşünde tüm hafta Tiger Woods’u karşıladı

Mal çılgınlığı!

Woods’un mal binasında olduğunu düşündüğünüz için affedilirsiniz, bu hafta ne kadar dolu olduğu göz önüne alındığında. Dışarıda yüzlerce metre uzayan insan kuyrukları, binanın içinde de benzer bir mesafeye zikzak çiziyor.

Ustalar – Canlı

9 Nisan 2022, 9:00

canlı

Müşteri yığınlarını bir kez ördükten sonra, dükkan o kadar sıkıştı ki, orada bir sopa sallama şansınız çok azdı! Aklınıza gelebilecek golf ürünleri ne olursa olsun, muhtemelen orada The Masters logosu ile bulabileceksiniz.

Arkadaşlarınız ve aileniz için hediyelerin peşindeyseniz, tavsiyem doğrudan ödeme alanına gidin. Orada bayrakları, havluları, saha tamircilerini, topları, markörleri – neredeyse hayal edebileceğiniz her şeyi bulacaksınız. İş bitmiş.

Kullanıcılar fiyatlandırmada önceliklidir

Augusta National'daki gıda fiyatlarına inanılması için görülmesi gerekiyor!

Augusta National’daki gıda fiyatlarına inanılması için görülmesi gerekiyor!

Satın almalardan bahsetmişken, patronların hemen değişmediği bir şey, The Masters’a katılırken yiyecek ve içecek maliyeti ve fiyatların bir spor etkinliğinde gördüğüm en ucuz fiyatlardan bazıları.

Dünyanın bu bölgesinde temel bir diyet ürünü olan Pimento Peynirli sandviçin fiyatı sadece 1,50 dolar, çeşitli ekmek bazlı ürünler benzer bir fiyattan ücretlendiriliyor ve hepsi Masters markalı ambalajlarda geliyor. Bu fiyatları başka nerede bulacaksınız?!

The Masters’ı bu hafta sonu özel olarak Sky Sports Golf’te canlı olarak izleyin, kırmızı düğme ile sunulan dört tur boyunca ek beslemeler ve bonus aksiyonlar.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12585514/first-timers-guide-to-the-masters-what-is-it-like-to-be-at-augusta-national-five-observations

Yorum yapın