The Masters: Eski şampiyon Sandy Lyle, 2023’te Augusta National’da son | Golf Haberleri


The Masters’ın ilk İngiliz galibi Sandy Lyle, Augusta National’daki son sekiz maçının her birinde kesintiyi kaçırdı; The Masters’ı hafta boyunca özel olarak Sky Sports Golf’te canlı olarak izleyin ve kırmızı buton aracılığıyla sunulan bonus beslemeleri ile

Son Güncelleme: 08/04/22 20:18pm


Sandy Lyle'ın 1988'de The Masters'ın ilk İngiliz kazananı olduğu zamana bir bakın.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Sandy Lyle’ın 1988’de The Masters’ın ilk İngiliz kazananı olduğu zamana bir bakın.

Sandy Lyle’ın 1988’de The Masters’ın ilk İngiliz kazananı olduğu zamana bir bakın.

Eski büyük şampiyon Sandy Lyle, gelecek yıl Augusta National’daki yarışmadan sonra Masters kariyerine zaman ayırmasının muhtemel olduğunu söyledi.

Bu kariyerin 100. büyük şampiyonasında oynayan 1988 Masters şampiyonu, Cuma günü 82’lik bir açılış turunda 76’lık bir dördün ardından sekizinci yıl için kesintiyi kaçırdı.

Lyle, Augusta düzeninin artık kendisi için çok uzun olduğunu kabul etti – özellikle haftanın başındaki önemli yağışlardan sonra – İskoç, Yeşil Ceket’i kazandıktan 35 yıl sonra 2023 yarışmasının muhtemelen sonuncusu olacağına karar verdi.

Sandy Lyle en son 2014'te The Masters'da rol almıştı.

Sandy Lyle en son 2014’te The Masters’da rol almıştı.

64 yaşındaki oyuncu, “Muhtemelen gelecek yıl golf sahasındaki Lyle saldırısının sonu olabilir” dedi. “Büyük oğlum birkaç arkadaşıyla dışarı çıkıyor ve küçük oğlumun muhtemelen çıkacağını düşünüyorum, bu yüzden tam bir ailemiz olacağını düşünüyorum, bu yüzden günün sonu olacağını düşünüyorum.

“Sanırım kendini biliyorsun (durma zamanı geldiğinde). Hala oldukça güçlüyüm, bu yüzden hala topu oraya makul mesafelere koyabiliyorum, kafama koyduğumda hala yarı düzgün konuşabiliyorum, sinirlerim hala orada.

Ustalar – Canlı

9 Nisan 2022, 9:00

canlı

“Dolayısıyla, her zaman kesinti yapmak, bir meydan okuma yapmak ve ilk 20’ye girmek ya da başka bir şey olmak için küçük bir umut var. Aslında yılın geri kalanında spor salonuna gitmeye başlamalıyım ve sonra iyi olabilir ve daha iyi bir atak yapabilirim. golf sahasında.

“Burada kazananlara meydan okumayacağımı biliyorum. Tam bir ucube olmalı. Gerçekten kuru olsaydı ve parkur biraz daha kısa oynuyorsa, oraya biraz puan verebilirdim, ama bilmiyorum. Şu ana kadar topa vurabilmelerinin büyük çocukları hiç sinirlendireceğini sanmıyorum.”

The Masters’ı bu hafta sonu özel olarak Sky Sports Golf’te canlı olarak izleyin, kırmızı düğme ile sunulan dört tur boyunca ek beslemeler ve bonus aksiyonlar.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12585628/the-masters-former-champion-sandy-lyle-set-to-make-2023-appearance-at-augusta-national-his-last

Yorum yapın