The Hundred: Manchester Originals’dan Phoebe Graham, turnuvanın yeni nesle ilham verdiğini söylüyor | Kriket Haberleri


Kadınlar turnuvası Perşembe günü son şampiyon Oval Invincibles’ın Northern Superchargers’ı yenmesiyle başlıyor; Manchester Originals’dan Phoebe Graham, The Hundred’ın Lionesses’in futboldaki başarılarını geliştirmesini ve kadın sporunun büyümesini sürdürmesini umuyor

Son Güncelleme: 09/08/22 9:46am

The Hundred'ın 2022 sezonu için Manchester Originals'a katılan Phoebe Graham, turnuva boyunca Sky Sports için blog yazacak (Resim: ECB)

The Hundred’ın 2022 sezonu için Manchester Originals’a katılan Phoebe Graham, turnuva boyunca Sky Sports için blog yazacak (Resim: ECB)

Phoebe Graham, Manchester Originals ile bağlantı kurduğu ve turnuva, Lionesses’in başarısını artırmayı ve kadın sporunun büyümesini sürdürmeyi amaçladığı için The Hundred’daki kadın yarışmasını bekliyor…

Yüz geri döndü ve bu sefer daha büyük ve daha iyi. Canlı müzik, canlı spor, arka arkaya çift başlıklar… yerli kriket bundan daha iyi olabilir mi?

Çift kafalı maçlar Perşembe günü Oval Invincibles ve Northern Superchargers arasında oynanan kadın maçıyla saat 18:30’da başlayacak.

The Hundred: Manchester Originals'dan Phoebe Graham, turnuvanın yeni nesle ilham verdiğini söylüyor | Kriket HaberleriThe Hundred: Manchester Originals'dan Phoebe Graham, turnuvanın yeni nesle ilham verdiğini söylüyor | Kriket Haberleri

Invincibles vs Superchargers

11 Ağustos 2022, 18:00

canlı

Turnuvanın 2021’de bir kadın oyunuyla başladığı, emsal oluşturan ve bu rekabetin eşitlikle ilgili olduğunu ve gelecek nesillere ilham verdiğini gösteren The Kia Oval’de başlıyoruz.

Joe Root Cumartesi günü Trent Rockets’ın Trent Bridge’de Birmingham Phoenix’e karşı oynadığı maçın ardından 90 dakika boyunca imza imzaladığını gösterdi.

Bu turnuvanın kadın kriketi üzerindeki etkisi olağanüstü oldu. Kadın oyunu için ek fonlar, artan yerel sözleşmeler ve en önemlisi kadın sporu için rekor kıran bir yıl gördük.

Araştırmaya göre, 2021’de İngiltere’de 33 milyon hayran kadın sporlarını izledi ve yüzde 71’i daha fazla kadın sporu izlemeye devam ediyor. Geçen Pazar futbolu eve getiren Lionesses’ten ilham aldıktan sonra, bu sadece gelecek olanın başlangıcı.

İngiltere, finalde Almanya'yı 2-1 mağlup ettikten sonra geçen hafta Wembley'de Kadınlar Euro'sunu kazandı.

İngiltere, finalde Almanya’yı 2-1 mağlup ettikten sonra geçen hafta Wembley’de Kadınlar Euro’sunu kazandı.

Toplumda kadın sporuna yönelik algılar değişiyor. Bize eşit davranılıyor ve gelecek nesillere ilham veriyoruz. Yüz buna katkıda bulundu ve ben sadece daha büyük ve daha iyi olduğunu görmek istiyorum.

‘Katıldığım en iyi eğitim ortamı’

Turnuva şu ana kadar kariyerimin en önemli olayıydı. Erkeklerle yan yana oynadık, ‘tek takım’ zihniyetine ve antrenman tesislerine ve ana sahnede oynamaya aynı erişime sahiptik.

Geçen yıl bir Supercharger’dım, çocukluk saham Headingley’de ve Jemimah Rodrigues ve Laura Wolvaardt’ta dünyanın en iyilerinden bazılarıyla birlikte oynuyordum. Bu yıl Manchester Originals ile yeni bir meydan okuma ortaya çıkıyor. Aynı konser, farklı ev ve daha fazla harikalar.

The Hundred: Manchester Originals'dan Phoebe Graham, turnuvanın yeni nesle ilham verdiğini söylüyor | Kriket HaberleriThe Hundred: Manchester Originals'dan Phoebe Graham, turnuvanın yeni nesle ilham verdiğini söylüyor | Kriket Haberleri

Orijinaller ve Roketler

13 Ağustos 2022, 10:30

canlı

Kate Cross da saflarımızda Sophie Ecclestone, Deandra Dottin ve Emma Lamb ile ekibimize liderlik edecek. Gerçek olmayan bir eğitimin ilk birkaç günüydü, şimdiye kadar katıldığım en iyi eğitim ortamıydı. Sınıfımız, profesyonelliğimiz ve kazanma açlığımız var.

Uluslararası oyuncular, Commonwealth Oyunlarında oldukları için henüz bize katılmadılar, ancak kadromuzu bir sonraki seviyeye taşıyacaklar. İlk maçımız Cumartesi günü Trent Rockets’a karşı Emirates Old Trafford’da.

Çarşamba akşamı, Manchester Originals’ın bol şapkasıyla sunulan yeni transferlerle Manchester’la ilgili her şeyi konuşmak için bir takım olarak bir araya geldik. Ben şanslı 37’yim ve Jos Butler’ın benimkini bana sunma onurunu yaşadım.

Lionesses, kadın sporlarındaki büyümenin kupalardan daha büyük olduğunu gösterdi ve The Hundred’ın toplum üzerinde benzer bir mirasa ve etkiye sahip olmasını istiyorum. Bu sadece başlangıç. Genç kızların sporlarımıza erişmelerini ve beden eğitimi derslerinde oynamalarını istiyoruz.

Genç yeğenim Darcey’nin spor olanaklarıyla dolu bir dünyada büyümesini istiyorum (spor sana göre olmasa da Darce!). Yüz bizden daha büyük, bu oyunla ilgili.

Yüzdeki kadınlar yarışması Perşembe günü son şampiyonlar Oval Invincibles’ın Northern Superchargers ile karşılaşmasıyla başlıyor.

Sky Sports’ta izleyin – skysports.com’daki canlı akışımız ve Sky Sports Uygulaması da dahil olmak üzere – saat 18: 30’da ilk balodan önce 18:00’den itibaren.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12668863/the-hundred-manchester-originals-phoebe-graham-says-tournament-is-inspiring-new-generation

SMM Panel PDF Kitap indir