The Bloodline’daki Vince Russo muhtemelen Roman Reigns’e ihanet ediyor


Vince Russo, Roman Reigns’in WWE’deki kötü karakterinin geleceği hakkında düşüncelerini aktardı.

Reigns, altı yıl boyunca babyface olarak oynadıktan sonra 2020’de tepetaklak oldu. Yanında Paul Heyman ve The Usos ile The Tribal Chief şu anda şirketteki en kötü adamlardan biri. Ancak, ürün numaralarının gösterdiği gibi, hala birçok hayran arasında popüler.

WWE’nin eski baş yazarı Russo, Sportskeeda Wrestling’de sorgulandı “Russo ile Yazmak” 37 yaşındaki oyuncunun tekrar yüzünü dönüp dönmemesi gerektiğini gösterin. Hikaye geliştirme gerçekleşirse, Heyman ve The Usos’un Bloodline liderine karşı dönmesi gerektiğine inanıyor.

Russo, “Tüm desteyi Reigns’e karşı yığabilirsiniz” dedi. “The Usos var, Heyman var, Brock var [Lesnar]. Ona biraz bebek yüzlü sempati kazandırmak için kelimenin tam anlamıyla tüm desteyi ona karşı istifleyebilirsiniz. ” [2:45-2:58]

youtube kapağı

Russo’nun Logan Paul’ün Reigns’e Undisputed WWE Evrensel Şampiyonası için potansiyel olarak meydan okuması hakkındaki fikrini duymak için yukarıdaki videoyu izleyin.


Vince Russo, Roman Reigns’in neden yüzünü çevirmesi gerektiğini açıklıyor

WWE şu anda Cody Rhodes ve Randy Orton’ın sakatlıklarından sonra babyface ana etkinliklerinde yetersiz. Bianca Belair, Bobby Lashley, Drew McIntyre ve Liv Morgan’ın beğenileri şu anda şirketin en iyi hayran favorileri arasında.

Reigns, son iki yılda WWE’deki neredeyse tüm iyi adamları yendi. Bu nedenle Vince Russo, eski Shield üyesinin karakter dönüşümü geçirmesi için doğru zaman olduğunu düşünüyor.

“Yaptıkları her şeye rağmen, Roman Reigns’in topuk olarak yapabileceği bir şey kaldı mı?” diye sordu Russo. “İşte bundan bahsediyorum [WWE should turn Reigns face]” [1:17-1:29]

30 Temmuz’da, altı kez WrestleMania ana etkinliği, SummerSlam’deki Last Man Standing maçında Undisputed WWE Evrensel Şampiyonasını Brock Lesnar’a karşı savunacak.


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız lütfen Sportskeeda Wrestling’e atıfta bulunun ve videoyu gömün.


İşte John Cena’nın 17. dünya şampiyonluğunu kazanmasının olası bir nedeni

canlı anketCANLI ANKET

S. Roman Reigns yüzünü çevirmeli mi?

şimdiye kadar 0 oy

Düzenleyen Kartik Arry

Yorumlar