“Tepkinin ne olacağını biliyordu” – Piers Morgan, tartışmalı Manchester United röportajından sonra Cristiano Ronaldo’nun işlerin gidişatından “çok mutlu” olduğunu söyledi


Piers Morgan geçtiğimiz günlerde Cristiano Ronaldo’nun tartışmalı Manchester United röportajından sonra taraftarların tepkisinin ne olacağını bildiğini söyledi.

Portekizli forvet, pek çok tartışmalı konuyu ele alırken, kulüp ve menajer Erik ten Hag’a vurarak patlayıcı bir röportaj verdi. Sözleri bazılarını yanlış yönde ovuşturdu.

Ancak Morgan, Ronaldo’nun sözlerinin sonuçlarını önceden bildiğini iddia etti. dedi (aracılığıyla BBC):

“Ne söylemek istediğini ve bunu nasıl söylemek istediğini biliyordu. Tepkinin ne olacağını biliyordu, [Ronaldo] çok düşünmeden hiçbir şey yapmaz. Bunu çok düşündü.”

Morgan ayrıca, Ronaldo’nun kişisel ve profesyonel hayatının en kötü yılını yaşadığı için hüsrana uğradığına inandığını da sözlerine ekledi:

“Giderek daha fazla hüsrana uğradığını söyleyebilirim ve daha sonra, kısa bir süre önce, büyük bir röportaj yapmak istediğini söylemek için benimle temasa geçti. Rekoru düzeltmek istedi çünkü bu yılın büyük bölümünde alıcı oldu. Bence gerçekten gülünç derecede abartılı bir eleştirinin sonu.”

Morgan ekledi:

Ve onun da dediği gibi, profesyonel ve özel hayatının en kötü yılı olduğunu düşünüyorum. [Ronaldo wanted to] kayda geçin ve rekoru, onun hakkında yazılan ve söylenen pek çok saçmalık olduğunu düşündüğü şeye karşı düzeltin. Yanlış yaptığı şeyler konusunda çok dürüst ve bir daha zamanı olsa bunları yapmazdı.”

Morgan, forvetin Manchester United’a dönmesinin pek olası olmadığını kabul etti. Ancak oyuncunun harika bir 2022 FIFA Dünya Kupası geçirme ve başka bir büyük takıma imza atma şansını da göz ardı etmeyecek.

Ama harika bir Dünya Kupası geçirip başka bir büyük takıma imza atmasını da göz ardı edemezdim.”

Portekiz, Dünya Kupası kampanyasına 24 Kasım’da Gana’ya karşı başlayacak.


Piers Morgan, Manchester United’daki genç oyuncuların Cristiano Ronaldo gibi bir karaktere bakmadığını söyledi.

Aston Villa v Manchester United - Premier Lig: Cristiano Ronaldo
Aston Villa v Manchester United – Premier Lig: Cristiano Ronaldo

Morgan ayrıca bugünlerde gençlerin çok fazla parası olduğunu iddia etti. Bazı Manchester United oyuncularının soyunma odasında Ronaldo gibi efsanevi bir ikona bakmadığını belirtti. dedi ki:

“Açıkçası, bu United’da olmuyor. Şimdi, genç oyuncuların çok fazla parası var, açlıkları yok. Her gün kapısını çalmaları ve ne yaptığını toplamaya çalışmaları gerekirken Ronaldo gibi birinden bir şeyler öğrenmek istemiyorlar.” O, oyunu oynamak için gelmiş geçmiş en iyisi. Bence orada çok fazla kibir, çok fazla kayıtsızlık var.”

Ronaldo bu sezon Manchester United formasıyla çıktığı 16 maçta 3 gol 2 asistlik katkı yaptı.

Cristiano Ronaldo, bu nesil oyuncuların işinin çok kolay olduğunu söylüyor 👀

32 ülkenin tamamı için resmi FIFA Dünya Kupası kadroları tek bir yerde! Buraya Tıkla

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-he-knew-reaction-be-piers-morgan-says-cristiano-ronaldo-very-happy-things-developed-controversial-manchester-united-interview?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir