Teori, WWE SmackDown’a dönüş sırasında Roman Reigns’i yarıda kesiyor


Tartışmasız Evrensel Şampiyonu Roman Reigns, SmackDown’ın son bölümünde mevcut Money in the Bank kazanan Theory tarafından yarıda kesildi.

Kabile Şefi en son mavi markanın 17 Haziran baskısında göründü ve burada Riddle’ı yenerek tartışmasız dünya unvanını korudu. Reigns’in 30 Temmuz’da WWE SummerSlam’deki Last Man Standing maçında Brock Lesnar’a karşı kemerini koruması planlanıyor.

Tribal Chief bu gece WWE SmackDown’a döndü ve şovu başlattı. The Usos ve özel danışmanı Paul Heyman ile ringe çıktı.

Roman kalabalığın kendisini kabul etmesini istedi ve seyircilerde karışık bir tepki vardı. Bunu işaret etti ama önemli olmadığını çünkü Tribal Chief etraftayken işlerin arttığını söyledi.

Gözle görülür bir şekilde sarsılmış bir Heyman mikrofonu aldı ve Reigns ve The Usos’u sevdiğini söyledi, ancak Brock Lesnar The Tribal Chief’e bir sorun sunuyor.

Heyman, Lesnar’ın önceki tüm başarılarını not etti ve korktuğunu iddia etti. Roman Reigns’e SummerSlam’de Brock Lesnar’ı on saniyeliğine yere sermek için vahşi olması gerektiğini söyledi.

Özel Danışman, unvanını koruması için SummerSlam’de The Beast Slayer, The GOAT of all Goats’ı “God Mode”da görmemiz gerektiğini haykırdı.

Heyman ve The Bloodline sohbet ederken, WWE Money in the Bank kazanan Theory’nin müziği duyuldu. Daha sonra araya girdi ve ringin etrafında koştu. Roman Reigns, bölümü bitirmek için ona baktı.

Theory’nin Reigns’i kesintiye uğratmasını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Theory’nin SummerSlam’de Lesnar vs. Reigns’in galibi hakkında MITB çantasını alıp almayacağı henüz belli değil.


Undertaker – Sting maçı için planlar var mıydı? Hemen buradan öğrenin.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-theory-interrupts-roman-reigns-return-wwe-smackdown?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir