Teori, WWE RAW’daki büyük SummerSlam maçını doğruladı


2022 Men’s Money in the Bank merdiven maçının galibi Theory, WWE RAW’da SummerSlam için büyük bir Amerika Birleşik Devletleri Ünvanı rövanşı yaptığını duyurdu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Money in the Bank’ta son dakika katılımcısı olarak ilan edildikten sonra evrak çantasını ele geçirdi. Ancak, o gece erken saatlerde Birleşik Devletler Şampiyonasını Bobby Lashley’e kaybetti.

RAW’ın son bölümünde, yeni ABD Şampiyonu gösterinin 4 Temmuz’daki baskısını başlatmak ve galibiyetini kutlamak için ringe çıktı.

Lashley kalabalığın tepkisine dalmışken, Theory’nin Mr. MITB ile hit olan müziği yüzüğe indi. Theory, SummerSlam ana etkinliğinde şampiyonluk kontratını nakde çevirme sözü verirken, ABD Şampiyonluğu için Lashley’e karşı bir rövanş alacağını da duyurdu. Lashley, gelecek vaat eden kişiye orada yapamayacağını söyleyerek yanıt verdi.

Bunu takiben, Theory, Lashley’e Money in the Bank evrak çantasıyla saldırdı, ancak eski WWE Şampiyonu karşı koyabildi ve eski ABD Şampiyonunu büyük bir chokeslam ile paketledi.

Theory’nin SummerSlam’de Birleşik Devletler Şampiyonasını yeniden kazanıp kazanamayacağını görmek ilginç olacak. Onun hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-theory-confirms-huge-summerslam-match-wwe-raw?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir