Tennessee Titans’ın bu gece TNF’de Packers’a karşı QB’ye başlaması kim?


Tennessee Titans, beş maçlık mağlubiyet serisini yeni bitiren Green Bay Packers ile çok önemli bir karşılaşmaya giriyor. Tennessee 6-3 ve AFC Güney’de kesin bir şekilde birinci sırada, ancak playoff seri başı için diğer bölüm liderlerine ayak uydurmak için kazanmaya devam etmesi gerekecek.

Oyun kurucu Ryan Tannehill son zamanlarda kadroya girip çıktı ve geçen hafta Denver Broncos galibiyetinde ayak bileğinden sakatlandı. Yedek Malik Willis pas veren oyuncu olarak etkisiz kaldı, ancak başlangıç ​​noktası hangisi olacak?

Oyun zamanı öncesinde, Tannehill oynama yolunda. Ayak bileğinden sakatlanmasına ve antrenman programını biraz değiştirmek zorunda kalmasına rağmen, bu gece sağlam bir Packers savunmasına karşı oynamak için iyi olmalı.

youtube kapağı

Packers, NFC North’a geri tırmanmaya başlamaları gerektiğinden, galibiyet için çaresiz, bu yüzden Titanlar ellerinde bir meydan okuma olacak ve herkesin güverteye ihtiyacı olacak.

Derrick Henry yükü omuzlayacak kadar iyi ve bunu Willis başlamak zorunda kaldığında yaptı, ancak kaliteli bir rakibe karşı kadroda Tannehill’e ihtiyaç var.


Tennessee Titans’tan Ryan Tannehill’in 2022 istatistikleri

Tannehill, bu sezon Houston Texans ve Kansas City Chiefs’e karşı oynadığı maçlarda iki kez forma giyemedi. Şimdiye kadar yedi maçta paslarının %62.6’sını tamamladı.

youtube kapağı

1.352 yard ve sekiz gol atarak sadece üç müdahale yaptı. Titanlar başladığı maçlarda 5-2, yokluğunda 1-1.

Takım böyle kurulmadığından Tannehill tek başına maç kazanmayacak. Geniş alıcıda göze batan bir delikle, kariyeri boyunca defalarca yaptığı bir şeyi, yükü taşıması için Henry’ye güvenecekler.

Tennessee Titans - Kansas City Chiefs
Tennessee Titans – Kansas City Chiefs

Tannehill’in hata yapmayacağına ve oyunu temiz tutacağına güveniyorlar, bu onun kariyerinde de iyi olduğu bir şey. İlk oyun kurucuları dizilişte olsa bile oyun planının hemen hemen aynı kalmasını sağlayın.

Zachary Roberts’ın Düzenlediği
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-who-tennessee-titans-starting-qb-tonight-vs-packers-tnf?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir