Temmuz Stakes: Rossa Ryan, Newmarket Grup İki’nin teklifini aşan Pers Gücü’nden ‘çok mutlu’ | Yarış Haberleri


Rossa Ryan, Coventry Stakes’in ikinci olma şansını tartışırken heyecanını gizlemek için mücadele etti. Pers Kuvvetleri Perşembe günü Newmarket’teki Temmuz Stakes’te.

İki yaşındaki tay, Kraliyet toplantısında Archie Watson’dan Bradsell’in arkasında mükemmel bir saniye almasına rağmen yenilmez rekorunu kaybetmeden önce ilk iki startında kolayca kazandı.

Eğitmen Richard Hannon, Windsor Castle Stakes kazananıyla karşılaşacağı Temmuz Stakes’te yıldızını altı furlong boyunca tutmayı seçti. Küçük Büyük Ayı Aidan O’Brien takımı için.

Hollie Doyle, Royal Ascot'ta Bradsell'deki Coventry Stakes'i kazandı
Resim:
Hollie Doyle, Royal Ascot’ta Bradsell’deki Coventry Stakes’i kazandı


Bu form, geçen hafta Sandown’da Listelenen bir etkinliği kazanan ikinci Rocket Rodney ile desteklendi.

Ryan, bunun ortalamanın üzerinde bir Grup İki olduğunu kabul etse de, Amo Racing tayının Temmuz parkurundaki ilerlemesinden daha mutlu olamazdı.

Ryan, “İyi bir yarış olacak, orası kesin! Ascot’tan çok iyi çıktı ve Ascot’tan gerçekten iyi çıktı,” dedi. Gökyüzü Sporları Yarışı.

“Yine zihinsel olarak keskinleşti ve yine de kampımızda çok mutluyuz.

“Yavaş bir dörtnala son gün bizim için işe yaramadı – Hollie [Doyle] Benimle aynı anda tekmelendi ve tek söyleyebileceğim şey, onun iki adımda gitmiş olması ve benim dört ya da beş adımımı almasıydı.

“Bence neredeyse çünkü daha önce gerçekten zor bir yarış yaşamadı – iki yarışında çok fazla muhalefeti korkuttu – bu onun için bir parça işti.

“Son gün onu bir adam yaptı ve bunu evde de fark edersiniz. O bir köşeyi döndü ve orada kazanma şansı yoksa çok hayal kırıklığına uğrarım.”

Little Big Bear ve Ryan Moore, Royal Ascot'ta Windsor Castle Stakes'i kazandı
Resim:
Little Big Bear ve Ryan Moore, Royal Ascot’ta Windsor Castle Stakes’i kazandı

cesur millet Ridler’ın Norfolk Stakes’e neden olduğu müdahaleden rahatsız olduktan sonra tazminat isteyecek, Richard Spencer ise Bütün gece bekliyor Coventry’de 150-1’lik oranları geçmek ve beşinci bitirmek için altı furlong’a kadar olan adımın tadını çıkardı.

Charlie Appleby’nin gizemli gece Royal Ascot’u atlayan oydu, ancak iki kez Newbury galibi canlı bir yarışmacı gibi görünüyor.

Yüksek kaliteli alan Michael O’Callaghan’s tarafından tamamlandı Harry ZamanıBrian Meehan’ın Saygı göster ve Adrian Nicholls’ kral tacı.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12646959/july-stakes-rossa-ryan-very-happy-with-persian-force-ahead-of-newmarket-group-two-bid

SMM Panel PDF Kitap indir