Temel Futbol Podcast’ine abone olun | Futbol HaberleriTemel Futbol Podcast'ine abone olun | Futbol Haberleri

En son bölümü dinleyin ve Sky Sports Football’un Temel Futbol Podcast’ine abone olun.

Dinleyin ve abone olun:

Premier Lig önizlemesi: Liverpool arka arkaya 10 galibiyet alabilir mi? Leicester karşılaşması Man Utd için mutlaka kazanılmalı mı? Arsenal’e baskı gelecek mi?

Premier Lig geri döndü! Bu hafta Temel Futbol Podcast’inde Ron Walker’a katılmak, Sky Sports kıdemli futbol gazetecisi Richard Morgan ve dijital futbol yazarı Joe Shread, bu hafta sonu yapılacak maçlarda dikkat edilmesi gereken konuları tartışmak üzere.

BİRİNCİ BÖLÜM | Panel, Liverpool’un Watford’a karşı erken başlamasının onları engelleyip engellemediğini, Man City’nin savunma yaralanmaları konusunda endişelenmesi gerekip gerekmediğini, kısmen doldurulmuş bir Stamford Bridge’in Chelsea’yi etkileyip etkilemeyeceğini, Leeds’in tekrar Marsch’a katılıp katılmayacağını ve Man Utd’nin Cumartesi Gecesi Futbolu ile çatışıp çatışamayacağını soracağını düşünüyor. Ralf Rangnick için Leicester mutlaka kazanmalı.

İKİNCİ BÖLÜM | Panel, Süper Pazar’ı ve Everton’ın West Ham’da servetlerini nasıl değiştireceğini ve Newcastle’ın Spurs’ün kuzey Londra’daki son iyi formunu kesip kesmeyeceğini düşünüyor. Grup ayrıca Pazartesi Gecesi Futbolu’nda Arsenal’in Crystal Palace gezisini önizliyor ve en büyük hafta sonu kiminle karşı karşıya olduğuna dair seslerini ve maç günü için Premier Lig tahminini veriyor.

Hafta sonu eyleminden önce önizleme şovumuz için kartlarınızı işaretleyin ve Sky Sports uzmanları, yazarları ve Sky Sports News muhabirlerinin kararlarını içeren tüm konuşulan noktaları özetleyen Pazartesi inceleme şovumuz.

Ve ister bir teknik direktör görevden alınmasına tepki gösterin, ister Manchester United’ın transfer politikasına derinlemesine dalın, sezon boyunca bir defaya mahsus ve uluslararası özel bölümlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Apple, Spotify, Castbox veya podcast’lerinizi tükettiğiniz başka bir yerde dinleyin ve abone olun ve yeni sezon boyunca en iyi yazılmış analizler, videolar ve canlı bloglar için SkySports.com ve Sky Sports Uygulaması’na göz atın.

Panel, Twitter sorularınızın en iyisine cevap verecek – isteklerinizi şu adrese gönderin: @SkySportsPL ve hashtag’i kullanın #EssentialPodcast.

bu Gökyüzü Sporları Futbol podcast’i Kadınlar Futbol Şovu, Pazartesi Gecesi Futbolu ve Süper Pazar dahil olmak üzere çeşitli ses tekliflerine ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Ve abone olmayı unutmayın Talk podcast’ini aktar, Gary Neville podcast’i, Pazar Ek, İskoç Futbolu Podcast’i ve EFL podcast’i.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12370963/subscribe-to-the-essential-football-podcast

Yorum yapın