“Tek şüphe” – Jose Enrique, Liverpool’da Darwin Nunez ile ilgili endişelerin altını çiziyor


Liverpool’un eski defans oyuncusu Jose Enrique, yeni transfer Darwin Nunez hakkındaki endişelerini paylaştı.

Liverpool onayladı Portekiz ekibi Benfica’dan çok saygı duyulan Uruguaylı milli futbolcunun imzası.

Göre ESPN22 yaşındaki oyuncu, önceden ödenen 75 milyon Euro’luk bir ücretle Reds’e 100 milyon Euro’luk bir kulüp rekoru ücretine mal oldu.

Nunez, Benfica için tüm turnuvalarda 41 maçta 34 gol attığı olağanüstü bir sezonun ardından Merseyside kulübüne katıldı.

Jose Enrique, Kırmızıların kulüp rekorlarını kırması hakkındaki görüşlerini paylaştı ve Uruguaylı’nın eski kulübü için en iyi oyuncu olabileceğine inanıyor.

Ancak, yaşındaki bir oyuncunun transfer ücretiyle ilgili endişelerini paylaştı.

Ancak eski Reds sol beki, ikili Andy Robertson ve Trent Alexander-Arnold’un Darwin Nunez ile oynamayı seveceğini öne sürdü. Enrique anlattı Gökyüzü sporları:

“Darwin Nunez’i gerçekten seviyorum. Onu Almeria zamanlarından beri takip ediyorum. Bakalım fiyat etiketi ve Liverpool oynamanın baskısı ile başa çıkabilecek mi, eğer yapabilirse bizim için en iyi oyuncu olabilir.”

Ekledi:

“Darwin hakkındaki tek şüphe yaş ve transfer ücreti konusunda. Liverpool’un çok fazla değişeceğine inanmıyorum. İnsanlar sistemi değiştirmekten bahsediyor ama Andy Robertson ve Trent Alexander-Arnold böyle bir oyuncuya sahip olmaktan mutlu olacak.” Darwin Nunez orada.”


Darwin Nunez, Liverpool’daki devasa fiyat etiketini haklı çıkarabilir mi?

Jose Enrique, Nunez’in devasa transfer ücreti nedeniyle büyük bir baskıyla uğraşmak zorunda kalacağını belirtmekte kesinlikle haklı.

Merseyside kulübü, özellikle oyuncular için bankayı kırmakla tanınmıyor, ancak Jurgen Klopp’un altında zaman zaman büyük paralar ödedi.

Kırmızıların alışılmadık derecede büyük geçirdiği iki olay, Virgil van Dijk ve Alisson Becker ile anlaştıkları zamandı.

✅ Fabio Carvalho✅ Darwin Nunez✅ Calvin RamsayBu yaz transfer işimizden memnun musunuz Reds? 🤔

Her ikisi de fiyat etiketlerini haklı çıkarmak için inanılmaz derecede iyi iş çıkardı ve Klopp’un tarafını çok daha güçlü hale getirdi.

Nunez oldukça genç ve sadece bir istisnai sezon geçirdi, bu yüzden Liverpool’un ona bu kadar çok para harcaması birçok kişiyi şaşırttı.

22 yaşındaki oyuncunun Anfield’daki beklentileri karşılayıp karşılayamayacağını ve devasa fiyat etiketini haklı çıkarabileceğini yalnızca zaman gösterecek.

Sadio Mane, Bayern Münih’e katılmaya hazırlanıyor Fabrizio RomanoNunez’in doldurması gereken büyük pabuçları olacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-the-doubt-jose-enrique-highlights-concern-darwin-nunez-liverpool?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel