Tammy Beaumont: Lord’s ‘oynamak için harika bir yer’ ama İngiltere’nin kadınları orada oynamayalı ‘çok uzun zaman oldu’ | Kriket Haberleri


İngiltere ve Hindistan, son ODI’yi 24 Eylül’de Lord’s’ta oynayacak, İngiltere’nin kadınları beş yıl içinde Home of Cricket’te ilk kez oynadı. Serinin son ODI’sini 24 Eylül saat 10.00’dan itibaren Sky Sports Cricket’te canlı olarak izleyin.

Son Güncelleme: 23/09/22 16:00


İngiltere ve Hindistan arasında Canterbury'de düzenlenen ikinci bir günlük uluslararası karşılaşmanın öne çıkanları

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere ve Hindistan arasında Canterbury’de düzenlenen ikinci bir günlük uluslararası karşılaşmanın öne çıkanları

İngiltere ve Hindistan arasında Canterbury’de düzenlenen ikinci bir günlük uluslararası karşılaşmanın öne çıkanları

Tammy Beaumont, İngiltere’nin Cumartesi günü Hindistan’a karşı oynadığı son ODI maçında Lord’s’ta oynama ihtimalinin tadını çıkarıyor, ancak kadınların Home of Cricket’te oynamasından bu yana “çok uzun zaman geçti” dedi.

İngiltere ve Hindistan, serinin son ODI’sini Cumartesi günü Home of Cricket’te oynayacak ve Hindistan bir dizi badana arıyor.

İngiltere, Lord’s’ta en son 2017’de, tarihi Dünya Kupası finalinde Hindistan’ı yenerek biletleri tükenen bir kalabalığın önünde kupayı kaldırdı.

Tammy Beaumont: Lord's 'oynamak için harika bir yer' ama İngiltere'nin kadınları orada oynamayalı 'çok uzun zaman oldu' | Kriket HaberleriTammy Beaumont: Lord's 'oynamak için harika bir yer' ama İngiltere'nin kadınları orada oynamayalı 'çok uzun zaman oldu' | Kriket Haberleri

İngiltere vs Hindistan

24 Eylül 2022, 10:30

canlı

İngiltere’deki açılış, “Bence çok uzun,” dedi.

“Sanırım yarın o maçta oynayan tek kişi benim. Danni Wyatt kadrodaydı ama burada başka kimsenin gerçekten İngiltere için Lord’s’da oynadığını sanmıyorum (Wyatt orada 2011 ve 2012’de oynadı).

“Bence kesinlikle çok uzun. Yıllar içinde geri gelme fırsatını kaçıran bazı kızlar – umarım Heather (Knight) ve Nat (Sciver) devam edecek ve Katherine (Brunt) potansiyel olarak.

Ama bence bu oyuna dahil olan bazı kızların son birkaç yıldır geri gelmemiş olması gerçek bir utanç oldu.”

Hove'da İngiltere Kadınlar ve Hindistan Kadınlar arasındaki ilk bir günlük enternasyonalden aksiyonun en iyileri

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Hove’da İngiltere Kadınlar ve Hindistan Kadınlar arasındaki ilk bir günlük enternasyonalden aksiyonun en iyileri

Hove’da İngiltere Kadınlar ve Hindistan Kadınlar arasındaki ilk bir günlük enternasyonalden aksiyonun en iyileri

Lord’s ‘oynamak için harika bir yer’

Hindistan, Canterbury’deki ikinci ODI’de seriyi kazandı ve İngiltere’yi 88 ​​koşuyla ikna edici bir şekilde yendi.

Hem Heather Knight hem de Nat Sciver İngiltere için kayıptı, ancak Beaumont, Lord’s’ta oynamanın bazı genç oyuncular için önemli bir an olacağına inanıyor.

31 yaşındaki oyuncu, “Burada oynamayan diğer oyuncular için, burası hala kriketin anavatanı olarak görülüyor ve çok fazla tarihi bir yer olarak görülüyor ve yıllar içinde çok şey gelip geçti” dedi. .

“Bence yakın tarihte, kadın kriketinin tarihinde ve hatta bir kadın olarak bunun gibi odalara (Uzun Oda) girmesine bile izin verilmemesine rağmen, sanırım kriketin zaman içinde ne kadar geliştiğini görüyorsun ama aynı zamanda geçmişi eskisi gibi görüyor ve takdir ediyorsun. kuyu.

“Orası oynamak için harika bir yer ve bu kadar büyük bir stadyumda oynayarak maç için çok fazla bilet sattığımızı duymak harika, bu yüzden harika ve oynamak için çok güzel bir yer.”
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12704019/tammy-beaumont-lords-is-a-great-place-to-play-but-its-been-far-too-long-since-englands-women-played-there

SMM Panel PDF Kitap indir