Tam program, maç zamanlamaları ve kadrolar


Sri Lanka ve Pakistan, 24 Mayıs Salı gününden itibaren üç T20I ve üç ODI olmak üzere altı sınırlı oyunda kornaları kilitleyecek. Karaçi’deki Southend Club Kriket Stadyumu, altı beyaz top maçının tümüne ev sahipliği yapacak. Her üç ODI da ICC Kadınlar Şampiyonası’nın bir parçasıdır.

Pakistan Bayanlar kaptanı Bismah Maroof dizi hakkında şunları söyledi:

“ICC Kadınlar Şampiyonasını kendi topraklarımızda oynamak bizim için büyük bir ayrıcalık ve taraf Sri Lanka’yı ağırlamaktan çok heyecanlı.

“Bu sürüm bize yeni bir başlangıç ​​yapma ve ev sahibi avantajından en iyi şekilde yararlanma fırsatı sunuyor. Takımın tüm potansiyelini ortaya koyacağından ve bize büyük destek veren Pakistan kriket taraftarlarının daha iyi ve tutarlı sonuçlar alacağından eminim.”

Chamari Athapaththu ise bu turda Sri Lanka Bayanlar takımına liderlik edecek.


Sri Lanka Kadınlar Pakistan turu, 2022: Tam Program ve Maç Zamanlamaları (Tüm Zamanlar IST’de)

24 Mayıs Salı

Pakistan Kadınlar vs Sri Lanka Kadınlar, 1. T20I, 14:30

26 Mayıs Perşembe

Pakistan Kadınlar vs Sri Lanka Kadınlar, 2. T20I, 14:30

28 Mayıs Cumartesi

Pakistan Kadınlar vs Sri Lanka Kadınlar, 3. T20I, 14:30

1 Haziran Çarşamba

Pakistan Bayanlar – Sri Lanka Bayanlar, 1. ODI (ICC Şampiyonluk Maçı), 10:00 AM

3 Haziran Cuma

Pakistan Bayanlar – Sri Lanka Bayanlar, 2. ODI (ICC Şampiyonluk Maçı), 10:00 AM

5 Haziran Pazar

Pakistan Kadınlar vs Sri Lanka Bayanlar, 3. ODI (ICC Şampiyonluk Maçı), 10:00 AM


Sri Lanka Kadınlar Pakistan turu, 2022: Kadrolar

Pakistan T20I Kadrosu

Bismah Maroof (ş), Aiman ​​Anwer, Aliya Riaz, Anam Amin, Ayesha Naseem, Diana Baig, Fatima Sana, Gull Feroza (hafta), Iram Javed, Kainat Imtiaz, Muneeba Ali (hafta), Nida Dar, Omaima Sohail, Sadia Iqbal ve Tuba Hasan.

Pakistan ODI Kadrosu

Bismah Maroof (ş), Aiman ​​Anwer, Aliya Riaz, Anam Amin, Diana Baig, Fatima Sana, Ghulam Fatima, Gull Feroza, Muneeba Ali (haftalık), Nida Dar, Omaima Sohail, Sadaf Shamas, Sadia Iqbal, Sidra Ameen ve Sidra Navaz (hafta).

Sri Lanka Kadrosu T20I kadrosu

Chamari Athapaththu (c), Hasini Perera, Harshitha Samarawickrama, Imesha Dulani, Prasadani Weerakkody, Nilakshi de Silva, Kavisha Dilhari, Ama Kanchana, Achini Kulasuriya, Inoka Ranaweera, Udeshika Prabodhani, Sugandika Kumari, Sachini Ankaani, Sanjeshedhi Rankanias,

Sri Lanka ODI kadrosu

Chamari Athapaththu (c), Hasini Perera, Harshitha Samarawickrama, Imesha Dulani, Prasadani Weerakkody, Nilakshi de Silva, Kavisha Dilhari, Ama Kanchana, Achini Kulasuriya, Inoka Ranaweera, Udeshika Prabodhani, Sugandika Kumari, Sachini Ankaani, Sanjeshedhi Rankanias,


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/sri-lanka-women-tour-pakistan-2022-full-schedule-match-timings-squads?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir