Tam Courts, Dundee United’dan derhal ayrıldı | Futbol Haberleri


Tam Courts, Dundee United’ın patronu olarak, kulübü dokuz yıl içinde en yüksek sırada bitirmeye yönlendirdikten sonra “diğer seçenekleri keşfetmek” için istifa etti.

Geçen yaz göreve başlayan 40 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Hırvat tarafı Rijeka’ya transfer olmakla bağlantılıydı.

Ancak, Dundee United’ın kulübün şimdi “başka fırsatları keşfetmek” istediğini söylemesiyle talep ettiği tazminatı ödemeye istekli değillerdi.

Tannadice’den yapılan açıklamada, “Dundee United, Baş Antrenör Tam Courts’un karşılıklı anlaşmayla kulüpten ayrıldığını doğrulayabilir.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Courts’un Dundee United’dan sorumlu son maçında Ross County’yi yenerek İskoç Premiership’te dördüncü sırayı alırken – 2014’ten bu yana en yüksek finişleri

“Mahkemeler, United’ı dokuz yıldaki en yüksek sıralamamıza götürdü ve on yıl içinde ilk kez Avrupa futbolunu güvence altına aldı.

“Ayrıca Archie Meekison, Kieran Freeman ve Ross Graham ile İskoçya U21 çağrılarını kazanan 16 Akademi mezununa ilk takım deneyimi verdi.

“Ancak Tannadice’den uzakta başka seçenekleri araştırma arzusunu ifade ettikten sonra, şimdi Mahkemeler ile onun kulüpten derhal ayrılmasını sağlayacak bir anlaşmaya vardık.”

Takip etmek için daha fazlası…
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12633764/tam-courts-leaves-dundee-united-with-immediate-effect

SMM Panel PDF Kitap indir