Taç Giyme Kupası galibi Hukum, ‘ciddi ama kariyerini sonlandırmayan’ bir fetlock kırığı geçirdikten sonra kenarda büyüyle karşı karşıya | Yarış HaberleriTaç Giyme Kupası galibi Hukum, 'ciddi ama kariyerini sonlandırmayan' bir fetlock kırığı geçirdikten sonra kenarda büyüyle karşı karşıya | Yarış Haberleri

Taç Giyme Kupası kahramanı Hukum, sağ arka ayağında “ciddi ama kariyerini sonlandırmayan” bir kırık geçirdikten sonra uzun bir süre kenarda kaldı.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. En sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve en son güncellemeleri almak için Twitter’da @SkySportsNews’i takip edebilirsiniz.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12628769/coronation-cup-winner-hukum-facing-spell-on-sidelines-after-suffering-serious-but-not-career-ending-fetlock-fracture

Yorum yapın

SMM Panel