T20 Vitality Blast: Conor McKerr’in son topu dört mühür, Surrey’in Somerset karşısında nefes kesen galibiyeti | Kriket Haberleri


Surrey, South Group gerilim filminde Somerset’i geride bırakırken Vitality Blast toparlanıyor, Glamorgan, Middlesex’e karşı sekiz kapılı bir zafere koşuyor, Gloucestershire Kent’i beş koşuyla mağlup ediyor, Derbyshire, Northamptonshire’a karşı altı-wicket’lik bir zafere ve Leicestershire 47 turluk galibiyet elde ediyor Nottinghamshire

Son Güncelleme: 21/06/22 23:21


Surrey, Vitality T20 Blast'ta Somerset'e karşı galibiyeti az farkla geride bırakırken inanılmaz bir finalin önemli anlarını izleyin

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Surrey, Vitality T20 Blast’ta Somerset’e karşı galibiyeti az farkla geride bırakırken inanılmaz bir finalin önemli anlarını izleyin

Surrey, Vitality T20 Blast’ta Somerset’e karşı galibiyeti az farkla geride bırakırken inanılmaz bir finalin önemli anlarını izleyin

Surrey, ikinci sıradaki Somerset’e karşı tırnak yedirten bir zaferle Vitality Blast’ın Güney Grubu’nun zirvesindeki yerini korurken Conor McKerr son topta dörtlü vurdu.

McKerr, kapakların arasından karşılaştığı tek teslimatı, Peter Siddle’ı hat-trick yapmaktan ve Oval’de dramatik bir şekilde kendi tarafını puanlardan mahrum bırakmak için paramparça etti.

Somerset’in 144-8’lik galibiyetine yanıt veren Will Jacks, ev sahibi takıma sağlam bir başlangıç ​​yaptı ve 32’si sınıra gelirken, son 66’da hala yenilmedi.

Daha önce, Gus Atkinson ve McKerr, hasarı sınırlamak için ikişer kale alırken, Tom Banton 39 ile ziyaretçiler için en yüksek puanı almıştı.

Açıcı Will Jacks, Surrey'i sağlam bir başlangıç ​​yaptı ve sonunda 66'da hala yenilmedi ve 32 koşusu sınıra geldi.

Açıcı Will Jacks, Surrey’i sağlam bir başlangıç ​​yaptı ve sonunda 66’da hala yenilmedi ve 32 koşusu sınıra geldi.

Ian Cockbain ve Glenn Phillips yardımcı olmak için elli sayı attı Gloucestershire vurmak Kent Canterbury’de beş koşuyla.

Çift, 85-2’de bir araya geldi, Cockbain 46 top için 64 ve 37’den Phillips 62 – dört altılı bir vuruş – ziyaretçiler 195-4’ü topladı.

Joe Denly, Jordan Cox, Alex Blake ve Jack Leaning, sadece 18 topta mağlubiyet 37’ye ulaştı, hepsi otuzlu yaşlara geldi, ancak Mohammad Amir ve Josh Shaw’ın limiti sınırlamak için sırasıyla 30’a iki ve 36’ya iki aldı. ev sahibi takım 20’den 190-5’e.

Sam Northeast, 46-top 89’u yağmaladı. Glamorgan karşı sekiz kalelik bir zafere koştu orta seks Cardiff’te.

172 galibiyet için sette ev sahibi takım, Kuzeydoğu’nun üç altı ve 12 dörtlü attığı ve kaptan David Lloyd’un 150’lik bir açılış standı oluşturduğu Kuzeydoğu’dan sonra 5.4 fazladan fazla kaldı.

Daha önceki Max Holden’ın yarım yüzyılı, Middlesex’in toplam 171-7’sinin temelini oluşturmuştu.

Sondan bir önceki maçta Dan Douthwaite’in bowling oynarken yakalandığı 51 toptan 58’e ulaşmıştı ve Joe Cracknell’in 33’ü ve Luke Hollman’ın hızlı attığı 19’u, sonuçta yeterince uzak olmasa da, sayıyı artırdı.

Kuzey Grubunda, Northamptonshire’ın Saif Zaib, güzel bir yüzyılın sekiz seri gerisine düştü ve kaybeden tarafta sona erdi. Derbyshire elde bir üst ile altı küçük kapı zafere kolaylaştırdı.

Ziyaretçiler rekabetçi bir 186-7’ye geçerken George Scrimshaw tarafından kaçmadan önce Zaib, 58 toptan 92’yi patlattı, dört kez sınırı aştı ve sekiz kez ipi buldu.

Ancak, açılışta 57, Shan Masood ve Wayne Madsen’in 10 dörtlü ve iki altılı 73’ü, ev sahibi tarafı bitiş çizgisine doğru kolaylaştırdı ve Leus du Plooy ve Brooke Guest işi tamamladı.

Naveen-ul-Haq, bowling oynamaya yardım ederken sadece 22 top için 24’e dört iddiada bulundu. Leicestershire 47 turluk galibiyet için Nottinghamshire Trent Bridge’de.

Lewis Hill (39) ve Arron Lilley (23) Wiaan Mulder’ın Ben Mike’tan 27 ve 29’u onlara savunmak için bir şey vermeden önce üçüncü küçük kapı için 45’i koydular.

Sadece 43 teslimattan 55’ini yapan İngiltere’nin açacağı Alex Hales, Leicestershire’ın avantajını almakla tehdit etti ve Nottinghamshire’ın son adamı Dane Paterson, Naveen tarafından görevden alındığında hala iki topu kaldı.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12638177/t20-vitality-blast-conor-mckerrs-final-ball-four-seals-stunning-surrey-win-over-somerset

Yorum yapın

SMM Panel