T20 Dünya Kupası: Michael Atherton, İngiltere’nin Yeni Zelanda’ya karşı 1. Grup karşılaşmasını bekliyor | Kriket Haberleri


Değişim zamanı geldi mi? Michael Atherton, İngiltere’nin aynı dengeyi koruyacağını, ancak T20 Dünya Kupası yarı finallerine ulaşma şansları varsa, birinci sıra atışlarına ihtiyaçları olduğunu söyledi.

İngiltere’nin vuruşu, İrlanda’ya karşı aldıkları yenilgiden geri dönmeyi teklif ettikleri için şu ana kadar yanlış ateşlendi.

Kampanyalarını yeniden canlandırma umutları, Avustralya’ya karşı yaşanan sert çatışmanın Melbourne’de top atılmadan iptal edilmesiyle suya düştü ve Salı günü Gabba’da daha fazla yağmur bekleniyor.

Black Caps, 11 ay önce yarı finalde İngiltere’yi eledi ancak kaptan Jos Buttler, yarı finale ulaşmak için Süper 12’ler grubunu ilk iki sırada bitirme umutlarını gerçekçi bir şekilde canlı tutmak için tarafının bir galibiyete ihtiyacı olduğunu biliyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Jos Buttler, İngiltere’nin Yeni Zelanda’ya karşı turnuvalarını canlı tutmaya tamamen odaklandığını söyledi

Buttler ve Ben Stokes’un Dünya Kupası’nda iki devrede sadece sekiz koşu kaydettiği malları üretmeye başlaması için baskı var, ilk dörde yükseldiği düşünüldüğünde hayal kırıklığı yaratan bir geri dönüş ve yarım yüzyılı yok. 39 T20 uluslararası.

“Düzeltmek için çaresiz kalacakları alan bu en üst sıra. Buttler’ın bazı koşular yapmaya başlamasını ve otoritesini damgalamasını istiyorlar. (Alex) Hales gerçekten en iyi formunu bulamadı, (David) Malan ise henüz en iyi formunu bulamadı. gerçekten akıcı ve Ben Stokes hiç kovulmadı” dedi Atherton.

“İngiltere’yi beyaz top kriketinde son beş ya da altı yılda düşünürseniz, gerçekten en tepedeki baskınlık ve saldırganlıktan kaynaklandı. Bu, oyuna devam etme, derin vuruş yapma ve gerçekten sert zirveye çıkma yeteneğidir. .

“Orada gerçekten ateş etmediler, bu yüzden düzeltmek isteyecekleri alan bu.”

T20 Dünya Kupası: Michael Atherton, İngiltere'nin Yeni Zelanda'ya karşı 1. Grup karşılaşmasını bekliyor | Kriket Haberleri

“Stokes siparişin en üstüne gidebilir. Bunu IPL’de oldukça iyi yaptı ve size dengeyi sağlıyor, ancak bence aynı tarafta kalacaklar”

Michael Atherton, İngiltere’nin aynı tarafı tutacağına inanıyor

“En akıcı görünen adam Moeen Ali oldu, ama tabii ki sıra dışı.

“Stokes siparişin en üstüne gidebilir. Bunu IPL’de oldukça iyi yaptı ve size dengeyi sağlıyor, ancak bence aynı tarafta kalacaklar.

“Panik değişikliği konusunda çok isteksizler ve Afganistan’a karşı bir maç, bir kötü performans ve bir mağlubiyet, bu yüzden panik yapmak istemezsiniz çünkü dengelediğimiz çok az kriket.”

Atherton, Yeni Zelanda maçına bakarak şunları söyledi: “İngiltere kovalamayı sever, Yeni Zelanda ise hem ilk vuruşunu hem de savunmasını kazandı.

“Bu turnuvada bir yıl öncesine göre daha fazla takım ilk vuruşunu yapıyor.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Eoin Morgan, yetkililerin gecikmeyle taraftarlara yanlış umut vermesiyle İngiltere-Avustralya maçının neden bu kadar uzun sürdüğünü sorguluyor

Avustralya, Yeni Zelanda’ya beş puanla katıldı – İngiltere’nin iki önünde – ve takımların Pazartesi günü İrlanda’yı yendikten sonra puanlarda bitirmeleri durumunda belirleyici olacak net koşu oranı açığını azaltırken.

İngiltere’nin kalan maçlarını kazanıp geçemeyeceği bir senaryo var.

İngiltere’nin eski açılış topa vuran oyuncusu Atherton, “Bir oyun kaybedersiniz ve sonra bir mağlubiyet alırsınız – bu turnuvanın doğası bu,” dedi. “Çok kısa ve keskin, batırırsanız manevraya yer yok.

“Ayrıca biraz netlik var ve bazen bu netlik size yardımcı olabilir çünkü kazanmanız gerektiğini bilirsiniz ve bu şüpheyi aklınızdan çıkarır.”

İngiltere – Yeni Zelanda maçını Salı günü Sky Sports Cricket’te canlı izleyin. İnşaat, Brisbane’de sabah 8’de başlayacak olan saat 07:30’da başlar.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12735033/t20-world-cup-michael-atherton-looks-ahead-to-englands-crunch-group-1-clash-against-new-zealand

SMM Panel PDF Kitap indir