T20 Dünya Kupası: Jos Buttler, İngiltere’nin Cuma günü MCG’de Avustralya testi için hazır olacağını söyledi | Kriket Haberleri


İngiltere kaptanı Jos Buttler, Cuma günü MCG’de T20 Dünya Kupası gişe rekorları kıran bir maçta Avustralya’yı ele geçirdiklerinde tarafının mücadeleye hazır olacağını söyledi.

İrlanda, Melbourne’deki yağmurun yardım eli ile rakiplerine karşı önemli bir zafer daha talep etmesiyle İngiltere büyük bir gerileme yaşadı.

Kaptan Andrew Balbirnie’nin 47 topta 62’si İrlanda’nın 157’sini 19.2’de destekledi, ancak İngiltere yoğun bulut örtüsü altında 86-5’e düştü ve Moeen Ali’den gelen geç bir sınır patlamasına rağmen, hala Duckworth-Lewis-Stern’den kısaydılar. cennetler açıldığında par.

Gecikme, sağanak başladığında 105-5’te İngiltere’nin, DLS yöntemine göre beş sayılık bir yenilgiye kayarak yarı finale ulaşma umutlarına bir çekiç darbesi vererek terminal olduğunu kanıtladı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere, T20 Dünya Kupası umutları bir darbe aldığı için Melbourne’deki DLS’de İrlanda’ya beş maçlık bir yenilgi aldı

1. Grup - Süper 12: T20 Dünya Kupası İngiltere vs Avustralya'nın önünde

Son şampiyonların ve ev sahibi Avustralya’nın Cuma günü geleceğine dair Buttler, ekibine göreve hazır olacağına söz verdi ve şunları söyledi: “İrlanda bizi geride bıraktı. Bugün daha iyi olan takım kazandı. Zor bir grup, ancak ayağa kalkmak için bir maça ihtiyacınız varsa – mutlaka kazanılması gereken bir maç – MCG’de İngiltere ve Avustralya kesinlikle bunlardan biri.”

Buttler, gözden geçirilmiş bir denklemin kartlarda olabileceğini bilerek kovalamayı seçmişti, ancak bu kararın yararının erkenden israf edildiğini hissetti.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İrlanda kaptanı Andrew Balbirnie, İngiltere kadar güçlü bir takımı yenmenin ‘duygusal’ olduğunu söyledi.

Balbirnie’nin takımını 92-1’e getirdiği İrlanda vuruşlarının ilk yarısında yardımcı bowling koşullarında disiplin eksikliği vardı.

Bu, oyunun belirleyici bir geçişini kanıtlayacaktır.

Buttler, “Topla oynadığımız ilk 10 overde zayıftık, olmamız gereken yerden çok uzaktaydık ve İrlanda’nın kaçmasına izin verdik.”

“Yeterince tutarlı değildik, bazı uygun bowling koşullarında küçük kalenin her iki tarafında da gol atmalarına izin verdik. Her şey lehimizeydi, kura atışını kazandık ve etrafta hava olduğunu bilerek sahaya çıkmayı seçtik. o.

“İrlanda’nın ilk 10’da fazladan 20 ya da 30 almasına izin verdik. Bize o kalede nasıl bowling oynayacağımızı gösterdiler.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Buttler, İngiltere’nin ‘her şeyin kendi lehine olduğunu’ ancak İrlanda’ya karşı yenilgiye uğrarken ‘yeterince tutarlı olmadığını’ söyledi.

Michael Atherton, Cuma günkü Avustralya ve İngiltere arasındaki çatışmayı grubun süper güçleri için sanal bir “nakavt” olarak görüyor.

Sky Sports uzmanı şunları söyledi: “Matematiğine bakmadım ama şu anda neredeyse çeyrek final gibi olduğunu düşünüyorum. Bu, rekabetin çok başında etkili bir nakavt maçı.”

Eski kaptan Eoin Morgan, “Bu nasıl bir manzara olacak ve eğer bakarsanız, tercihen hiç kaybetmezsiniz. İngiltere bir kaybetti – iki kaybederlerse, kaybederler” dedi.

İrlanda’nın galibiyeti üzerine Morgan şunları ekledi: “İrlanda kriket tarihindeki üzüntülere bakıyorsunuz ve bu tam orada.

“Bugün oynadıkları İngiltere takımı, Andy Balbirnie ve ekibi için şimdiye kadar çok önemli bir galibiyet elde ettiğimiz en yetenekli ve çok yönlü T20 takımlarından biri.

“İngiltere’yi tamamen geride bıraktılar ve İngiltere’yi geride bıraktılar. Harikaydılar.”

İngiltere’nin Avustralya’ya karşı bir sonraki T20 Dünya Kupası maçını Cuma günü Sky Sports Cricket’te canlı izleyin. İnşaat, Melbourne Cricket Ground’da sabah 9’da başlayacak olan saat 08:30’da başlar.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12730570/t20-world-cup-jos-buttler-says-england-will-be-up-for-australia-test-at-mcg-on-friday

SMM Panel PDF Kitap indir