T20 Dünya Kupası 2022: Rishabh Pant, Glenn Maxwell’e bir mesaj gönderiyor


Rishabh Pant, ICC T20 Dünya Kupası 2022 öncesinde Glenn Maxwell’e bir mesaj gönderdi. Pant ve Maxwell, şu anda spordaki en büyük güç toplarından ikisi.

Uluslararası Kriket Konseyi (ICC) kısa süre önce Avustralya’daki T20 Dünya Kupası için dev boyutlu Glenn Maxwell’in yer aldığı bir promosyon filmi yükledi. Rishabh Pant bugün gönderiyi gördü ve kendi makarasıyla cevap vermeye karar verdi.

ICC’nin makarasını remiksledi ve şöyle dedi:

“Herkese merhaba! Rishabh Pant burada. T20 Dünya Kupası içeriklerine bir göz atayım dedim. Yakında büyük bir açıklama yapacağım. Vay! Maxwell’e bakın. Normalden daha büyük görünüyor. Maxi’nin büyük göründüğünü düşünüyorsanız, bekleyin sonra kimin geldiğini görene kadar.”

Instagram makarasının başlığında Rishabh şunları yazdı:

“Yapabileceğin tek şey bu mu Maxi? Sana nasıl yapıldığını göstereyim.”

Makara, Instagram’daki hayranlardan büyük ilgi gördü. Kısa sürede yaklaşık 100.000 beğeni ve 500’den fazla yorum aldı. Hayranlar, T20 Dünya Kupası 2022 için ICC’nin promosyon makaralarında yer alacak bir sonraki oyuncunun kim olduğunu görmekten heyecan duyacaklar.

Rishabh Pant, Glenn Maxwell’in IPL takım arkadaşı Virat Kohli’yi ima ediyor olabilir

Rishabh ve Virat Kohli kısa süre önce Hindistan için İngiltere'ye karşı bir ICC Dünya Test Şampiyonası maçında oynadılar.
Rishabh ve Virat Kohli kısa süre önce Hindistan için İngiltere’ye karşı bir ICC Dünya Test Şampiyonası maçında oynadılar.

Görünüşe göre Uluslararası Kriket Konseyi, T20 Dünya Kupası 2022’nin resmi posterinde yer alan oyuncuların yer aldığı makaraları yüklemeye devam edecek. Glenn Maxwell posterde Avustralya’yı temsil ederken, eski kaptan Virat Kohli Hindistan Takımı’nın yüzü.

ICC’nin makarasında bir sonraki kriket oyuncusunun Virat Kohli olması sürpriz olmamalı. Posterde Rashid Khan, Trent Boult, Kagiso Rabada, Andre Russell ve Shaheen Afridi gibi isimler de yer alıyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-t20-world-cup-2022-rishabh-pant-sends-message-glenn-maxwell?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir