T20 Dünya Kupası 2022: “Daha önce söyledim, Hindistan Güney Afrika’ya karşı maçı kaybederse, insanlar bilerek kaybettiklerini söyleyecek”


Eski spinner Danimarkalı Kaneria, Pakistan’ın talihsizlikleri için diğer takımları suçlamak yerine kendi takımının performansı üzerine düşünmesi gerektiğini düşünüyor. Men in Green’in yarı final umutları, Hindistan’ın 30 Ekim Pazar günü yakın bir karşılaşmada Güney Afrika’ya kaybetmesinin ardından ciddi bir darbe aldı.

Pakistan şu anda her iki taraf da üçüncü tur fikstürlerini tamamladıktan sonra Grup 2 puan tablosunda beşinci sırada yer alıyor. İlk iki maçlarını sırasıyla Hindistan ve Hollanda’ya karşı kaybettiler.

Babar Azam and Co. Hollanda karşısında altı kalelik bir galibiyetle geri döndü, ancak çok az, çok geç olabilir

Danimarkalı Kaneria, Hindistan’ın Perth’te Güney Afrika’ya yenilmesinin ardından Pakistanlılardan bir tepki beklediğini iddia ederek YouTube kanalında şunları söyledi:

“Daha önce de söyledim, Hindistan Güney Afrika’ya karşı maçı kaybederse, insanlar bilerek kaybettiklerini söyleyecekler. Kohli topu düşürdü, Rohit Sharma iyi saha yapmadı ama Pakistan iyi kriket oynamak istemedi ve bunun yerine istedi. diğer takımlara güvenmek.

“Hollanda 120-130 sayı atmış olsaydı, Pakistan o maçı da kaybederdi.”

Güney Afrika, Perth’deki Optus Stadyumu’nda yapılan sıkı bir yarışmada Hindistan’ı geride bıraktı. David Miller’ın yarım asırlık yenilmezliği ve kararlılığı ve Team India’dan birkaç saha hatası, Proteas’ın grupta en üst sıralarda yer almasına yardımcı oldu.


“Ağlamaları yakında başlayacak ve tüm permütasyon kombinasyonları da başlayacak” – Danimarkalı Kaneria, Pakistanlı hayranlara

Süper 12 etabındaki ilk üç maçından sadece iki puan alan Pakistan, gerçek bir sıkıntı içinde. Babar Azam and Co., Güney Afrika ve Bangladeş’e karşı oynadıkları kalan maçları kazanmanın yanı sıra, diğer fikstürlerin sonuçlarına ve net koşu oranlarına da dikkat etmek zorunda kalacaklar.

Hindistan’ın Güney Afrika’ya yenilmesinin Pakistan’ın turnuvadan çıkışını aşağı yukarı mühürlediğini belirten Kaneria, şunları söyledi:

“Arshdeep Singh ve Bhuvneshwar Kumar’ın erkenden bowling oynamasını izlemekten keyif aldım. Shami de 1-13’lük sayıları için gerçekten iyi bowling oynadı. Hindistan, Güney Afrika’ya kaybettikten sonra Pakistan’ı turnuvadan etkili bir şekilde nakavt etti.”

Kaneria şöyle devam etti:

“Yani, ağlamaları yakında başlayacak ve grupta kalan maçları hesaplayan tüm permütasyon-kombinasyon ve yağmurun sıralama şanslarını artırıp artırmayacağını ve her şeyi yapacağız.”

Pakistan’ın 3 Kasım Perşembe günü Sydney Cricket Ground’da (SCG) sondan bir önceki Süper 12 yarışmasında Güney Afrika’yı ele geçirmesi planlanıyor.

Pakistan her şeye meydan okuyacak ve 2022 T20 Dünya Kupası’nın yarı finaline çıkacak mı? Haydi ne düşündüğünü söyle.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket-news/news-t20-world-cup-2022-i-said-itself-india-lose-match-south-africa-people-will-say-lost-purpose-danish-kaneria?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir