T20 Blast toplaması: Birmingham Bears, Essex ve Hampshire koşuları rafa kaldırarak toplam yeni rekor kırdı | Kriket HaberleriSurrey ve Middlesex arasındaki T20 Vitality Blast maçından öne çıkanlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Surrey ve Middlesex arasındaki T20 Vitality Blast maçından öne çıkanlar

Surrey ve Middlesex arasındaki T20 Vitality Blast maçından öne çıkanlar

Cuma günkü Vitality Blast eyleminin bir özeti, Birmingham Bears yarışmada şimdiye kadarki en yüksek toplamı elde ederken, Essex ve Hampshire’ın koşuları artırdığı başka yerlerde de bolca koşu vardı.

birmingham ayılar İngiliz yerli T20 kriketinde şimdiye kadar yapılmış en yüksek toplamı kaydettiler. Nottinghamshire Trent Bridge’deki Vitality Blast North Group çatışmasında Outlaws karşısında 55 maçlık galibiyete doğru ilerliyorlar.

Tüm dünya T20 kriketinde şimdiye kadar sadece yedi daha iyi skor yapıldı ve bunlardan biri, Birmingham üçlüsü Sam Hain (112 yok), Adam Hose (88no) ve Rob Yates (53) Nottinghamshire’ı yıkarken Çek Cumhuriyeti tarafından Türkiye üzerinden yapıldı. saldırı.

Sam Hain, 52 toptan 112 yenilmezlik derecesi ile Birmingham Bears'ın liderliğini üstlendi.

Sam Hain, 52 toptan 112 yenilmezlik derecesi ile Birmingham Bears’ın liderliğini üstlendi.

Ayılar’ın Hain arasındaki sadece 70 topta 174’lük yenilmezlik derecesi – bu seviyedeki ilk yüzü ile – ve Hose, bu ülkedeki üçüncü kale için en iyisiydi ve dört yıl önce Hose’un kendi 171’ini Ian Bell’e karşı yendi.

Joe Clarke, Outlaws’ı 150-2’ye getirmek için karşılık olarak 45 toptan 86’yı şutladı, 112’ye ihtiyaç vardı 14.6 top başına, ancak uzun süre sonra düştü ve geri kalanı 36 topa çarptı.

Josh Cobb önden liderlik etti Northamptonshire thrash grup liderlerinin yaralanması nedeniyle kayıp Chris Lynn’i hafife aldı Lancashire Wantage Yolu’nda yedi kaleyle.

Lynn bir buzağı suşu ile yönetildi, ancak Cobb, ev sahibi 154’lük bir hedefi yedek 22 topla kovalarken, dördü altı olmak üzere 32 toptan 57 yaptı.

Ben Curran, İngiltere görevinde Liam Livingstone’un olmadığı bir Lancashire tarafına karşı 50 oyuncuyla büyük destek verdi.

T20 Blast toplaması: Birmingham Bears, Essex ve Hampshire koşuları rafa kaldırarak toplam yeni rekor kırdı | Kriket HaberleriT20 Blast toplaması: Birmingham Bears, Essex ve Hampshire koşuları rafa kaldırarak toplam yeni rekor kırdı | Kriket Haberleri

Worcs vs Northants

18 Haziran 2022, 14:15

canlı

Kaptan Dane Vilas’ın 38’ine ve Tim David’in patlayıcı 31’ine rağmen ziyaretçiler onu açıkça gözden kaçırdı, ancak 153-7’yi toplayabildiler. Graeme White ve Ben Sanderson 2-28, Tom Taylor ise 1-21 sayıyla döndü.

Adam Lyth’in kabaran yarım yüzyılı yardımcı oldu Yorkshire Vikingleri rahat bir 65 koşu zaferine Durham Chester-le-Street’te.

Solak oyuncu 46 toptan 81 atış yaptı ve Harry Brook’un ilk top ördeğine rağmen Yorkshire 201-5’i seçtikten sonra her ikisi de 48 yapan Finn Allen ve Tom Kohler-Cadmore’dan iyi destek aldı.

Durham, Scott Borthwick'in altın bir ördek için Yorkshire'daki Harry Brook'un kalesini almasının ardından kutlama yapıyor

Durham, Scott Borthwick’in altın bir ördek için Yorkshire’daki Harry Brook’un kalesini almasının ardından kutlama yapıyor

Scott Borthwick, hasarı 3-34’lük rakamlarla sınırladı, ancak kovalamaca her zaman yokuş yukarı bir mücadele olacaktı ve Durham, sıkı bowlingin ortasında ziyaretçilerle aynı şekilde topu meydandan çıkaramadı.

Michael Jones (34) ve Ollie Robinson (44), ev sahibi takım 136-8 ile kısa bir skorla bitirirken, toplamı kovalamakla tehdit etmeden menzillerini bulan tek oyunculardı.

Yorkshire'ın Dom Leech'i Durham'ın Graham Clark'ının küçük kapılarını kutluyor

Yorkshire’ın Dom Leech’i Durham’ın Graham Clark’ının küçük kapılarını kutluyor

Leicestershire arka arkaya dört ev mağlubiyet serisini masanın altındaki sekiz kale galibiyetiyle bitirdi Worcestershire.

Ben Mike (3-20), Naveen-ul-Haq (3-22) ve Callum Parkinson (3-28), Rapids ilk vuruşu seçtikten sonra 116-9 ile sınırlandırıldığı için küçük kapıları paylaştı, Kashif Ali dördüncü maçında 24. görünüm mütevazı bir üst puan.

Leicestershire'lı Naveen-ul-Haq, Worcestershire'lı Dwayne Bravo'nun kalesini almayı kutluyor

Leicestershire’lı Naveen-ul-Haq, Worcestershire’lı Dwayne Bravo’nun kalesini almayı kutluyor

Bu, Moeen Ali olmadan ve Ben Cox’un hastalık nedeniyle dışlanmasıyla birlikte Rapids’in hiçbir zaman savunamayacağı bir toplamdı ve Tilkiler, Arron Lilley’nin 11 dörtlü ve altılı bir vuruş yapmasıyla neredeyse sekiz fazladan eve döndüler. 38 toptan 68 yenilmedi. Nick Welch (41) ile 101’lik kesintisiz üçüncü küçük kale standı sadece 59 top çıktı.

Sunil Narine sopa ve topla parladı Surrey vurmak orta seks yenilmezlik rekorlarını zirvede tutmak için yedi kaleyle Vitality Blast’ın Güney Grubu.

Batı Hint Adaları’nın çok yönlü oyuncusu Narine, 29 top 51’inde dört altı vurdu, Surrey sekiz Blast maçından yedi galibiyet aldı ve Glamorgan karşısında hiçbir sonuç alamadı.

Sunil Narine'in Surrey için T20 Blast'taki olağanüstü performansı, Middlesex'e karşı galibiyetlerinde yarım yüzyıl boyunca Güney Grubu'nun zirvesinde kalmasına yardımcı olduğunu gördü.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Sunil Narine’in Surrey için T20 Blast’taki olağanüstü performansı, Middlesex’e karşı galibiyetlerinde yarım yüzyıl boyunca Güney Grubu’nun zirvesinde kalmasına yardımcı olduğunu gördü.

Sunil Narine’in Surrey için T20 Blast’taki olağanüstü performansı, Middlesex’e karşı galibiyetlerinde yarım yüzyıl boyunca Güney Grubu’nun zirvesinde kalmasına yardımcı olduğunu gördü.

Narine altılıyı parçalayarak görüş ekranına zarar veriyor ve kalabalıktaki hayranlar onu düzeltmek için yardım eli uzatıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Narine altılıyı parçalayarak görüş ekranına zarar veriyor ve kalabalıktaki hayranlar onu düzeltmek için yardım eli uzatıyor.

Narine altılıyı parçalayarak görüş ekranına zarar veriyor ve kalabalıktaki hayranlar onu düzeltmek için yardım eli uzatıyor.

Surrey, Middlesex’in 155-8’lik galibiyetine cevaben 15.1’de 158-3’e giderken, Ollie Pope 37’de yenilmedi.

Narine ve Surrey kaptanı Chris Jordan her ikisi de dörtlü atamalarından 2-27 aldı ve Luke Hollman 31 ile ziyaretçiler için en iyi puanı aldı.

Surrey'den Chris Jordan, Middlesex'ten Luke Hollman, T20 Patlamasında kendisine bir teslimatı parçaladığı için neredeyse 'dünyayı ele geçiriyor'

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Surrey’den Chris Jordan, Middlesex’ten Luke Hollman, T20 Patlamasında kendisine bir teslimatı parçaladığı için neredeyse ‘dünyayı ele geçiriyor’

Surrey’den Chris Jordan, Middlesex’ten Luke Hollman, T20 Patlamasında kendisine bir teslimatı parçaladığı için neredeyse ‘dünyayı ele geçiriyor’

Sussex ve Essex yeni toplu koşu rekoru kırdı

Avustralyalı çok yönlü Daniel Sams, ilk Vitality Blast’ını yarım asırlık rakibine karşı ezip geçti. susseks rehberlik etmek essex turnuvadaki en yüksek toplamına ve dört maçta üçüncü galibiyetine.

Sams, altı altı ve dörtlü de dahil olmak üzere sadece 24 teslimattan 71’i vurdu, Essex yarasaya konduktan sonra Chelmsford’da 244-7’yi aştı.

Mohammad Rizwan, eski Essex yıldızı Ravi Bopara 26’dan 51’i yiğitçe yenmeden önce Sharks’ın umutlarını canlı tutmak için 32’den 66’yı geçti.

Ancak finalde Sams’e yenildiği için yeterli değildi ve Sussex 233-6’da yetersiz kaldı – 477 maç toplamı bir Blast rekoru kırdı.

James Vince yıkıldı Kent Spitfires gibi muhteşem bir yüzyılla Hampshire Şahinleri arka arkaya beşinci zafere ulaştı.

Hawks kaptanı Vince, ikinci küçük kapı için 128 koşuluk bir stand için ikinci formatı elli ile etkileyici olan Tom Perst ile birleştiğinde üçüncü T20 yüzyılını 54 topta tam olarak 100 ile kaydetti.

Ross Whiteley’nin altı top 23’üyle, ev sahibi üçüncü en yüksek T20 skorunu 221-3’e indirdi – Spitfires’ın asla peşinden koşmadığı bir şeydi, sonunda 54 koşu geride kaldı

Rilee Rossouw ve Lewis Gregory’den gelen hızlı yarım yüzyıl, Somerset bir Vitality Blast’ı ezeli rakiplerine karşı ikiye katlamak için Gloucestershire Taunton’da yedi koşu galibiyetle.

Ev sahibi takım yavaş bir başlangıçtan sonra toparlanarak 184-6’ya yükseldi, Rossouw üç altılı ve beşli dörtlü 45 topla 54’e vurdu, Gregory ise 36 atıştan 60’ını vurarak ipleri beş kez attı.

Mohammad Amir (2-25) ve Benny Howell (2-31), yanıt olarak umut verici bir başlangıç ​​yapan Gloucestershire için bowling oyuncularının seçimiydi, ancak sonunda 177-8 ile sınırlı kaldı.

Ryan Higgins 43 ve Benny Howell 42’ye ulaştı, ancak konuk takım devre arasında yollarını kaybetti. Peter Siddle 3-30 ve Roelof van der Merwe 1-31 iddiasında bulundu.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12635767/t20-blast-round-up-birmingham-bears-set-new-record-total-as-essex-and-hampshire-rack-up-the-runs

Yorum yapın

SMM Panel