Sunucular ne zaman yedeklenecek?


Kaçınılmaz koşullar nedeniyle, 5 Temmuz’da gerçekleşmesi beklenen Fortnite kesinti süresi ve güncellemesi 6 Temmuz’a ertelendi.

Resmi bilgilere göre, v21.20 güncellemesi Doğu Saati ile 04:00’te gerçekleşecek. Ancak, bu gerçekleşmeden önce, her zamanki gibi, sunucular 03:00 ET’de çevrimdışına alınacaktır.

Oyunda maç ilerlemesini kaybetmemek için oyuncuların son tarihten önce oturumu kapatmaları isteniyor.

Buna kesinti mi diyorsun? v21.20 güncellemesi şarj oluyor! Kesinti süresi 04:00 ET’de (09:00 UTC) başlar ve eşleştirme 30 dakika önce devre dışı bırakılır.


Fortnite kesintisi bugün (6 Temmuz) ne kadar sürecek?

Fortnite’daki tüm kesinti sürelerinde olduğu gibi, süre eklenen içerik miktarına ve karşılaşılan teknik aksaklıklara bağlı olarak değişir. Bu, Bölüm 3 Sezon 3’ün ikinci büyük güncellemesi olduğundan, pek fazla şey eklenmez.

Sezonun bitmesine daha haftalar kala, geliştiriciler ayın sonuna doğru daha çekici içerikler ekleyecekler. Bununla birlikte, kesinti süresinin üç saatin altında bitmesi muhtemeldir.

Ancak, bir maça girmeden önce sunucuların dengelenmesini beklemeniz önerilir.


Fortnite v20.20 güncellemesi için yeni içerik ve değişiklikler

Epic, bu güncellemeye eklenen yeni içerik hakkında pek bir şey açıklamasa da, sızıntı yapanlar kendileri gerekeni yaptı. Geçmiş performansları göz önüne alındığında, çoğu sızıntının meyve vermesi muhtemeldir.

1) Indiana Jones

Geliştiriciler, bu cilt hakkında herhangi bir bilgi vermemiş olsa da, oyunculara durumlarına dair bir ipucu yazarak şunları yazdılar:

“Buna kesinti mi diyorsun?”

Bu, Indiana Jones’un çizgisine doğrudan bir referans olabilir:

“Buna arkeoloji mi diyorsun?”

Her iki durumda da, sezonun zaman çizelgesi göz önüne alındığında, görünüm bugünün güncellemesinde sergilenecek. Bunun iki yolu yok.

Belki de Epic, kullanıcılar günlerdir bundan şikayet ettiğinden Grapple Gloves’i parlatıyor olabilir.


2) Gerçeklik Kökleri adanın derinliklerine iner

YAKLAŞAN HARİTA DEĞİŞİKLİĞİ! Rocky Reels ve The Joneses arasındaki Tapınağın yerinde olacak şekilde ayarlanmış “The Tower” adlı yayınlanmamış bir POI var ve Epic az önce 5 Temmuz’daki bir sonraki güncellemenin Tapınağın değişeceğini duyurdu. 👀

Reality Tree, Bölüm 3 Sezon 3’te adada göründüğünden beri, yavaş yavaş dışa doğru yayılıyor. İlk başta, köklerin sadece manzaraya ve estetiğe katkıda bulunduğu düşünülüyordu. Ancak, herkes geçilmez bir arazi yaratmaktan daha fazlasını yaptıklarını çok geçmeden anladı.

Bu köklerin düğümlerinden, yeni Gerçeklik Ağaçları filizleniyor ve belirli İÇN’lerin içinde ve çevresinde gerçekliği değiştiriyor. Bu köklerin artık Temple Bloom’un etrafında olmasıyla, Fortnite’ın kapalı kalma süresi sona erdiğinde bu konumun algılanan gerçekliği değişmeye başlayacak.


3) Küçük hata düzeltmeleri

Her zamanki gibi, Fortnite v21.20 güncellemesinde hata düzeltmeleri beklenebilir (Resim, Trello aracılığıyla)
Her zamanki gibi, Fortnite v21.20 güncellemesinde hata düzeltmeleri beklenebilir (Resim, Trello aracılığıyla)

Trello panosundaki hataların/aksaklıkların listesi sonsuz gibi görünse de, bu güncellemede özellikle yalnızca ikisi ele alınacaktır:

Battle Royale’in en önemli sorunları

  • Fidan Simgesi Harita/Mini Haritada yanlış yere yerleştirilebilir.

Reklam öğesiyle ilgili en önemli sorunlar

  • İzleyici Cihaz doğru şekilde güncellenmiyor.

Not: Bu makaledeki güncellemeler, sızıntılara ve resmi kaynaklara dayanmaktadır, bu nedenle bir tutam tuz ile alınmalıdır.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fortnite/fortnite-downtime-today-july-6-when-will-servers-back-up?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir