Summer Rae, WrestleMania 38’den sadece birkaç gün önce eski WWE Superstar ile yeniden bir araya geldi


Summer Rae, eski WWE Süperstarı Fandango, diğer adıyla Dirty Dango ile yeniden bir araya geldi. WrestleCon 2022 sırasında ikili, birkaç yıl önce promosyonun haftalık programında birlikte göründükten sonra tekrar yüz yüze geldi.

WrestleCon’da Dango, Team Onita’ya karşı mücadele ettiği için Team PCO’nun bir parçasıydı. Dango’nun takımında eski Enzo Amore, Barry Horowitz ve Jimmy Wang Yang da vardı.

Twitter’a giren Rae, Dango ile yeniden bir araya gelmesinin bir fotoğrafını yayınladı. Açıklamasını yaptı:

“Çooook, bu gece oldu…”

Summer Rae’nin aşağıdaki tweetine göz atın:

Rae ve Dango’nun bağımsız devrede ikili olarak devam edip etmediğini görmek oldukça ilginç olacak. İkincisi kısa süre önce Triple H’nin emekli olduğunu açıkladığı gün şifreli bir tweet gönderdi.

Şimdi silinen tweet’te Dango, birkaç ay içinde ringden ayrılacağını iddia etti. Ayrıca tüm iyi dileklerine veda etti.

“Birkaç ay içinde ringden ayrılıyorum. Sonsuza kadar hoşçakalın,” diye yazdı Fandango.

Summer Rae, WWE’ye Royal Rumble 2022’de geri döndü

Bu yılın başlarında Rae, beş yıllık bir aradan sonra WWE’de ilk kez televizyonda göründü. 21 Ocak 2022’de SmackDown’ın bir bölümünde yer aldı ve maçı sırasında Natalya ile alay etti.

Sonunda 2022 Royal Rumble’da 23. sıradan ring içi dönüşünü yaptı ve Natalya’ya saldırdı, ancak kısa süre sonra veteran tarafından elendi. Elenmesinden sonra Rae, maçtaki süresiyle ilgili olarak WWE Evreni ile alay etmek için Twitter’a gitti.

Yazdı:

“#RoyalRumble’dan sonra @wwe’deki en hızlı süperstar olduğumu söylemenin güvenli olduğunu düşünüyorum”

Rae’nin aşağıdaki tweetine göz atın:

Sonra #Kraliyet gürültüsü @wwe’deki en hızlı süperstar olduğumu söylemenin güvenli olduğunu düşünüyorum ? #Efsanevi

Rae, WWE ana kadrosundaki ilk çıkışını 2013’te bir RAW bölümünde Fandango’nun dans partneri ve uşağı olarak tanıtıldığında yaptı. Hareketleri ve promoları ile ikili tüm zamanların en eğlenceli ikililerinden biri olarak öne çıktı.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-summer-rae-reunites-former-wwe-superstar-just-days-ahead-wrestlemania-38?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın