Şu anki şampiyon, WrestleMania ana etkinliğini Sasha Banks’e karşı öğrendiğinde açıkladı


Bianca Belair, WrestleMania 37’de Sasha Banks’e karşı çıkacağını öğrendiğinde açıkladı.

Geçen yıl The Grandest Stage of Them All’da, WWE’nin EST’si ve The Boss, WrestleMania 37’nin 1. Gecesinde manşetlere çıktı. İki kadın, SmackDown Kadınlar Şampiyonluğu için ileri geri bir maçta yarıştı.

ile yakın tarihli bir röportajda konuşan Sean Ross Sapp, Fightful’danBelair, kendisinin ve Banks’in WrestleMania 37’den bir gün önce ana olaylarını öğrendiklerini kaydetti.

“Twitter’daki herkesle aynı anda öğrendiğimizi hissediyorum. Ana etkinliğe kimin gideceği ve kimin olmayacağı arasında çok fazla ileri geri oldu. Twitter’daki pek çok hayranımız hashtag kullanıyordu ve gerçekten bunun için zorluyorlardı. WrestleMania’dan bir gün önce ana etkinlik olacağımızı öğrendik. Bazı insanlar bunun korkutucu olabileceğini düşünüyor, ama bu bana düşünmek ya da fazla gerginleşmek için zaman vermedi. Sadece oraya çıkıp yaptığımız şeyi yapmamız gerekiyordu ve biz de öyle yaptık.” dedi Bianca Belair (H/T: kavgacı)

Sasha Banks ve Naomi kısa süre önce WWE’nin dahili kadrosundan çıkarıldı

Birkaç hafta önce, Sasha Banks ve Naomi’nin WWE’den ayrıldığı bildirildi, söylentilere göre Kadınlar Takım Şampiyonası’nın yaratıcı yönü ile ilgili sorunları vardı.

Şirketten ayrılmalarından bu yana, WWE Women’s Tag Team Championships boşaldı ve yeni bir takım şampiyonlar belirlenmedi.

Banks ve Naomi, çıkışlarından bu yana sosyal medyada aktifler, ancak ikisi de şirket içindeki konumlarına değinmedi. Bu arada, durumlarında bir değişiklik olabileceğini doğrulayan yeni bir rapor ortaya çıkıyor.

Mike Johnson’a göre PWInsiderhem Banks hem de Naomi, WWE’nin dahili kadrosundan sessizce çıkarıldı.

Johnson, “Yayınlandıklarına dair resmi bir belirti olmamasına rağmen, PWInsider.com hem Sasha Banks hem de Naomi’nin son 24 saat içinde WWE’nin Dahili kadrosundan çıkarıldığını doğrulayabilir” diye yazdı.

Çıkışlarıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadığı için ikilinin durumu belirsizliğini koruyor. Hikayenin ilerleyişi nasıl gelişecek göreceğiz.


Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-current-champion-explains-found-wrestlemania-main-event-sasha-banks?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir