Stone Cold Steve Austin, yakın tarihli bir canlı etkinlikte sahne arkasında olduktan sonra eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu’na bir mesaj gönderdi


Stone Cold Steve Austin, WWE’nin Reno, Nevada’daki son Sunday Stunner canlı etkinliğinde sahne arkasındaydı. Gösterinin ardından Natalya ile sosyal medya üzerinden etkileşime girdi.

Etkinlikte Liv Morgan, SmackDown Kadınlar Şampiyonasını Natalya ve Ronda Rousey’e karşı Üçlü Tehdit Maçında başarıyla savundu.

The Queen of Harts Twitter hesabından, Austin’in canlı etkinlik sırasında sahne arkasında olduğunu ve karttaki her maçı izlediğini açıkladı.

Natalya, “Bu gecenin Reno’daki en havalı kısmı, şovumuzda sahne arkasında her maçı izleyen @steveaustinBSR’ye sahip olmaktı… Steve en iyisi. Gerçekten,” diye yazdı Natalya.

Natalya’nın aşağıdaki tweetine göz atın:

Reno’da bu gecenin en havalı kısmı @steveaustinBSR bizim şovumuzda her maçı arka planda izliyoruz… Steve en iyisi. Tamamen. ❤️

Austin, eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu’na Reno, Nevada’daki rakipleri ve kalabalığı överek yanıt verdi.

Austin, “Reno çok iyi bir kalabalıktı. Baştan sona. Hepiniz onlara bir cehennem şovu verdiniz ve sonuçta bu,” diye yazdı.

Stone Cold Steve Austin’in aşağıdaki tweetine göz atın:

@NatbyNature Reno çok iyi bir kalabalıktı. Baştan sona içinde. Hepiniz onlara harika bir şov verdiniz ve sonuç bu.

Stone Cold Steve Austin, bu yılki WrestleMania’da sürpriz bir maçta yarıştı.

WrestleMania 38’de Stone Cold Steve Austin, 19 yıl sonra ilk maçında Kevin Owens ile karşılaşmak için emekliliğinden çıktı. Başlangıçta, eski Evrensel Şampiyonu Texas Rattlesnake’i The Grandest Stage of Them All’daki KO Show’a özel konuk olarak davet etti.

Bu, sonunda Owens ve Austin arasında bir Stone Cold Stunner ile kazandığı No Holds Barred Match’e yol açtı. Maçtan sonra, Owens’a bir Stunner ve yorumcu Byron Saxton’a bir Stunner verdi.

Austin bir kez daha varlığını WrestleMania 38’in İkinci Gecesi’nde duyurdu. Vince McMahon’un hazırlıksız bir maçta Pat McAfee’yi kazanmasının ardından, WWE Hall of Famer, McMahon ve Theory’de Stone Cold Stunners’ı vurdu. Maç sonrası kutlamalar sırasında Austin, McAfee’ye de bir Stunner verdi.

Eski dünya şampiyonunun terfi için bir sonraki televizyon görüntüsünü ne zaman yapacağını görmek ilginç olacak.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-stone-cold-steve-austin-sends-message-former-smackdown-women-s-champion-backstage-recent-live-event?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir