Stone Cold, geri dönen süper yıldızı bir maçta ‘yok edecek’ mi? John Cena, Megastar ile ilk kez karşılaşacak


Yaklaşan mega etkinlikle ilgili haberleri ve söylentileri ele almaya çalıştığımız WrestleMania 39 Özetine hoş geldiniz. Gösteri gelecek yıl 1 ve 2 Nisan’da Los Angeles’taki SoFi Stadyumu’nda yapılacak. Etkinlik için bazı büyük maçlar planlanıyor.

Yakın tarihli bir rapor, John Cena’nın gösteride yarışacağının neredeyse kesin olduğunu belirtti. Tüm zamanların en büyük WrestleMania’larından biri olarak inşa edildiğinden, Cena hem bir Hollywood yıldızı hem de bir WWE simgesi olarak bir sonraki ‘The Rock’ olmak için gösterinin bir parçası olmak istiyor.


3) John Cena, WrestleMania 39’da Logan Paul ile karşılaşabilir

youtube kapağı

Logan Paul, şirkette çıktığı üç maçta tüm hayranlarını ve eleştirmenleri etkiledi. En son karşılaşması, Crown Jewel’da Roman Reigns’e karşıydı, burada sosyal medya sansasyonu bugün sektörün en iyi isimlerinden birine karşı kendini tutabildi. Paul, kendisi ve Cena arasında bir eşleşme olması için Triple H’ye çoktan mesaj attığını açıkladı:

”Doğrusunu isterseniz, John Cena’ya karşı benim interneti bozacağını düşünüyorum. Hemen Triple H’ye mesaj attım, ‘İnterneti tekrar mı kesmek istiyorsun?’ Bu bir rüya maçı. WrestleMania, Los Angeles’ta, doğum günümde.”

Grandest Stage of Them All’da Cena için ilk söylentilere göre maç Austin Theory’ye karşı olacaktı. Theory için büyük bir fırsat olsa da, Logan Paul ve John Cena arasındaki bir maç şüphesiz daha büyük bir gişe rekoru kıracaktı.


2) Ric Flair, Stone Cold’un CM Punk’ı ‘yok etmesini’ istiyor

youtube kapağı

CM Punk’ın AEW’den ayrıldıktan sonra WWE’ye döneceğine dair birçok spekülasyon var. Tony Khan, All Out’ta Kenny Omega ve Young Bucks ile yaptığı kulis kavgasının ardından Punk’ın kontratını satın almak istiyor. Hayranlar, Show of Show’da Austin ve Punk arasında bir maç için yaygara koparmaya başladı. Nature Boy Ric Flair’in ilginç bir yorumu var:

Ric Flair, “CM Punk ile güreşirse, onu 30 saniyede yenmesi gerekir. 30 saniye! Stone Cold ve CM Punk, hadi, beni rahat bırakın,” dedi Ric Flair.

Hiçbir şey doğrulanmamış olsa da, Steve Austin’in gelecek yıl WrestleMania’da bir kez daha ringe çıkabileceğine dair söylentiler var. Ringe olası bir dönüş için Triple H ile görüşmelerde bulunduğu iddia ediliyor. Ancak, Fightful Select’e göre, iki tarafın ilk müzakerelerde ‘uzaklaştığı’ söyleniyor.


1) Triple H’nin gelecek yılki WrestleMania için büyük planı

youtube kapağı

Şovların Gösterisi gelecek yıl Hollywood’a geri dönecek ve Triple H’in ana akımın dikkatini çekmek için onu büyük bir gösteri haline getirme niyeti var. Wrestling Observer’dan Dave Meltzer’e göre, şu anki plan şov için bazı büyük ünlüleri getirmek:

“Hollywood’dan olma temasıyla ve ünlülerin orada olmasından gelen ana akım ilgiyle gösteriye çok sayıda ünlünün katılımını sağlamaya çalışıyorum.”

WrestleMania’da neredeyse her zaman, bir şekilde veya biçimde etkinliğin bir parçası olan bazı ana akım ünlüler bulunur. Bu yıl Logan Paul ve Pat McAfee, WrestleMania’daki ilk çıkışlarını etkinlikte yarışarak yaptı. Önümüzdeki yıl The Game’de kimlerin yer alacağını görmek ilginç olacak.


Sportskeeda Güreşinin SONRAKİ YÜZÜ SİZ olabilirsiniz. Buraya Tıkla nasıl olduğunu öğrenmek için!

WWE Onur Listesi diyor ki burada Roman Reigns’in beklenmedik bir isimle yenilebileceğini

Anket: Bir maçta kim kazanmalı?

83 oy

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Ashvinkumar Patil tarafından düzenlendi

1 yorum