Steven Alker Kıdemli Oyuncular Şampiyonası liderliğini paylaştığı için Tom Lewis, Barbasol Şampiyonası’nda çekişmeye giriyor | Golf Haberleri


Tom Lewis, Barbasol Şampiyonası’nın ikinci turunda 14 delik oynadıktan sonra lider Adam Svensson’ın üç vuruş gerisinde; kötü hava, turnuvayı Cuma günü beş saatten fazla geciktirdi ve 76 oyuncu hala bitirmek üzere; Steven Alker, Kıdemli Oyuncular Şampiyonası liderliğinin payını aldı

Son Güncelleme: 09/07/22 08:10

Henüz PGA Tour'u kazanamayan ancak bu sezon ilk 10'da iki kez bitiren Adam Svensson, Barbasol Şampiyonası'nda tempoyu belirliyor.

Henüz PGA Tour’u kazanamayan ancak bu sezon ilk 10’da iki kez bitiren Adam Svensson, Barbasol Şampiyonası’nda tempoyu belirliyor.

İngiltere’den Tom Lewis, Kentucky’deki Barbasol Şampiyonasında hava koşullarından etkilenen ikinci günün ardından üç vuruş geride.

Yoğun sabah sisi ve gün ortası fırtına, Cuma günü oyunu beş saatten fazla erteledi ve oyun sonunda karanlık nedeniyle askıya alındı ​​ve sahanın yarısı ikinci turlarını tamamlayamadı.

Lewis, yolda 14 deliğinden altı tanesinin altından toplam 12 tanesinin altına isabet etti.

31 yaşındaki oyuncunun raundunun en önemli özelliği beşinci paritede ikinci atışını 10 feete yaptığı kartaldı ve altıncı, sekizinci, 10. ve 11. sıralarda daha mükemmel demir oyun kurdu kuşları.

Kanadalı raundu 67 altı beş puanla tamamladıktan sonra lider Adam Svensson’ı üç atışla geride bıraktı.

İlk raundun ardından iki farkla önde giden 28 yaşındaki Svensson, 15 yaş altı 129’a geçmek için yedi kuşu iki umacı ile karıştırdı.

Canlı PGA Tur Golfü

9 Temmuz 2022, 21:00

canlı

American Trey Mullinax, ikinci turunda şimdiye kadar 13 delikten altı birdie ile kusursuz golf oynadıktan sonra 13 yaş altı ikinci sırada yer alıyor.

İlk kez DP World Tour tarafından ortaklaşa onaylanan etkinlikte, ikinci raundun tamamlanmasıyla Cumartesi günü yerel saatle 8.30’da devam edecek. 76 oyuncunun hala ikinci turlarını bitirmesi gerekiyor ve kesme çizgisi beş altında tahmin ediliyor.

Alker, Senior Players Championship liderliğinin payını aldı

Charles Schwab Kupası’nın para lideri Yeni Zelandalı Steven Alker, 66 yaş altı dörtlü onu Akron, Ohio’daki Bridgestone Kıdemli Oyuncular Şampiyonası’nın ortasında dört yönlü bir beraberliğe çekerken, Cuma gününün keyfini çıkardı.

Bu ayın sonunda 51 yaşına girecek olan Alker, istikrarlı ikinci turunu desteklemek ve Şampiyonlar Turu çaylakını bu sezon dördüncü galibiyeti ve ikinci majörü için çekişme içinde tutmak için 14. sıradan üç kuşluk bir uzatma kullandı.

Steven Alker, Mayıs ayında Kıdemli PGA Şampiyonasını kazandı

Steven Alker, Mayıs ayında Kıdemli PGA Şampiyonasını kazandı

Alker’in 36 delikten sonraki 134’lük skoru diğer üç kişiyle eşleşiyor: Cuma günü 65’lik bir atış yapan Joe Durant, Tim Petrovic (66) ve ilk tur lideri Alex Cejka, başlamak için 64’lük bir gol attıktan sonra günde 70 kart bulan Alman Alex Cejka turnuva.

Diğer dört oyuncu beşinci sırada beşinci sırayı paylaşıyor: Steve Stricker (65), Woody Austin (66), David Toms (69) ve Güney Afrika’dan Ernie Els (68).

İspanyol Miguel Angel Jimenez (68) dört puan altında dokuzuncu sırada yer alırken, Darren Clarke (70) eşit seviyede, Colin Montgomerie (70) ve Paul Broadhurst’un (68) bir önünde bulunuyor.

Steven Alker Kıdemli Oyuncular Şampiyonası liderliğini paylaştığı için Tom Lewis, Barbasol Şampiyonası'nda çekişmeye giriyor | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12648585/tom-lewis-moves-into-contention-at-barbasol-championship-as-steven-alker-shares-senior-players-championship-lead

SMM Panel PDF Kitap indir