Stephanie McMahon’un Vince McMahon’un CEO ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrılmasından sonra WWE personeline mesajı


Şimdiye kadar, Stephanie McMahon’un, kendisine yönelik tartışmalı iddialar üzerine soruşturmanın ardından WWE Başkanı ve CEO’su olarak görevinden ayrılan Vince McMahon’un yerini aldığı haberini duymuş olabilirsiniz. Stephanie durumla ilgili olarak WWE personeline bir açıklama yaptı.

Vince McMahon’un kızının, WWE’nin geçici Başkanı ve CEO’su olarak onun yerini alacağı açıklandı. Vince, soruşturma yürütülene kadar rolünden uzaklaştı. Bununla birlikte, Kreatif Başkanı olarak rolünü sürdürecektir.

Brandon Thurston’ın güreş WWE personeline Stephanie’nin mesajını belirten iki tweet attı. Stephanie, yeni bir rol için geri döndüğünü ve bazı üst düzey yöneticilerle ve diğer tüm personelle çalışmayı dört gözle beklediğini söyledi:

“İzin iznimden geri döneceğim ve geçici Başkan ve CEO rolünü üstleneceğim. Şirketimizi seviyorum ve Başkanımız ve Gelir Başkanımız Nick Khan ve Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkanımız Frank Riddick ile çalışmaya devam edeceğim için heyecanlıyım. Ve elbette hepinizle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Kapım her zaman açık.”

Basın açıklaması yayınlandığında tüm WWE çalışanlarına aynı anda bir mesaj gönderildi. Stephanie: “İzin iznimden döneceğim ve geçici Başkan ve CEO rolünü üstleneceğim.”

Tweet’in ikinci bölümü:

“Şirketimizi seviyorum ve Başkanımız ve Gelirler Başkanımız Nick Khan ve Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkanımız Frank Riddick ile çalışmaya devam edeceğim için heyecanlıyım.” Ve elbette hepinizle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Kapım her zaman açık.”


Stephanie McMahon’un tahtı ele geçirmesinin sonuçları ne olacak?

Güçteki değişimin sonuçlarını görmek ilginç olacak. Stephanie McMahon yakın zamanda ailesine odaklanmak için WWE’nin Baş Marka Sorumlusu rolünden uzaklaşmıştı ve aniden kendini şirketi devralırken buldu.

Yaratıcı bir bakış açısıyla durum böyle olmasa da, şirkette bazı büyük değişiklikler olması muhtemeldir. Ancak WWE’nin pazarlama ve büyümeye yaklaşımı büyük ölçüde değişebilir.

Yine, bunların hepsi Vince McMahon’un geri dönmeyeceğini varsayıyor.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-stephanie-mcmahon-s-message-wwe-staff-vince-mcmahon-stepped-ceo-chairman?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel