“Steph Curry, basketbol oynamış en kötü oyuncu”


Bir “Cumartesi Gecesi Canlı” skeci sırasında, oyuncular “İlk Çekim” analistlerini canlandırdı Stephen A. Smith ve Kendrick Perkins. İkili, Batı Konferansı finallerinde 3. Maçtaki galibiyetinin ardından Steph Curry hakkında tartıştı.

ESPN’nin “First Take” programı, dünyanın en popüler spor tartışma programlarından biridir. “Saturday Night Live”, namı diğer “SNL”, yıllar içinde “First Take” üzerinde birkaç skeç yaptı. Son baskılarına aktris Natasha Lyonne ev sahipliği yaptı. O skeçte Michael Rappaport’u canlandırırken, “SNL” oyuncuları Smith, Perkins ve Molly Querim’i canlandırdı.

Curry ve Luka Doncic arasında seçim yapması istendiğinde, Smith, şovda tasvir edildiği gibi şunları söyledi:

“Bugün, Steph Curry’yi aldığımı beyan etmeliyim çünkü o tüm zamanların en iyi şutörüdür. Ve o yapabilir ve bunu yaptığını şahsen gördüm, San Francisco’dan bir uçakta birinci sınıf koltuğa top atabilir. ve altı saat sonra top Madison Square Garden’da bir sepete çarpıyor”

Smith, Curry’nin şut hünerini rutin olarak övdü. Ona evrendeki ve Tanrı’nın yarattığı en büyük nişancı demekten çekinmiyor. “SNL”, Bebek Suratlı Suikastçı’ya olan sevgisini göstermek için monologunu güçlendirdi ve abarttı.

Perkins ise Curry’den nefret etmesiyle biliniyor. Curry’yi görmekten bıktığı için Golden State Warriors’ı yenmek için ikinci turda Memphis Grizzlies’i seçti. Büyüklüğüne karşı bir argüman olarak sık sık Curry’nin Finaller MVP kupası eksikliğini gündeme getiriyor. Skeçte tasvir edildiği gibi Perkins şunları söyledi:

“Stephen A., tüm saygımla, Steph Curry şimdiye kadar basketbol oynamış en kötü oyuncu. Yani, tabii ki, dün gece 32 sayı attı ama adamım Luka 40 sayı aldı ve sonra çekildi. sekiz bisküvi ve fazladan soslar attı. Adamın Steph çok kısa. Çocuğun kendi saçını taramak için merdivene ihtiyacı var”

@nbcsnl Bu çok iyi! 😂😂😂

Golden State Warriors, Dallas Mavericks’e karşı 3. maçta 109-100 kazandıktan sonra, Curry’nin büyüklüğü hakkında birçok tartışma çıktı. İki kez MVP’si, altıncı NBA Finalleri görünümünün eşiğinde ve muhtemelen dördüncü şampiyonluğunu kazanabilir. Dünyanın dört bir yanındaki birçok spor programı, Curry’nin tüm zamanların en iyi 10 oyuncu listesine girmeyi hak edip etmediğini tartışmaya başladı.

Kendrick Perkins vites değiştirdi ve Steph Curry’yi övdü

Golden State Warriors'tan Stephen Curry, Batı Konferansı finalinde
Golden State Warriors’tan Stephen Curry, Batı Konferansı finalinde

Kendrick Perkins kısa süre önce düşünülemez olanı yaptı ve Steph Curry’yi Dallas Mavericks’e karşı 3. Maçtaki performansından sonra övdü. Curry’nin mirası için başka bir unvanın ne olacağı soruldu ve bunun onu NBA’deki Rushmore Dağı’na yerleştirebileceğini söyledi. Perkins, Finaller MVP ödülünün ve dördüncü NBA şampiyonluğunun Curry’yi tüm zamanların en iyi dört oyuncusundan biri yapacağına inanıyor.

Açık ESPN’in “GetUp”, dedi ki:

“İş Steph Curry’ye geldiğinde, Finaller MVP’si ile birlikte bir şampiyonluk daha kazanmaya devam ederse, bir, bu onu tüm zamanların en iyi oyuncuları arasında ilk 10’a sokacak. 1 numaralı nokta oyunu hiç oynayacak.

“Finaller MVP’si ile dördüncü bir NBA şampiyonluğu kazanmaya devam ederse, ilk 10 listesini unutun, tüm zamanların en büyük oyun kurucusunu unutun, o NBA Rushmore Dağı’nda olacak. Dönem.”

Steph Curry, Magic Johnson’ın yerini alacak @KendrickPerkinsNBA Rushmore Dağı, Finaller MVP’si ile birlikte dördüncü bir NBA şampiyonluğu kazanırsa 👀”İlk 10 listesini unutun, tüm zamanların en büyük oyun kurucusunu unutun, NBA Rushmore Dağı’nda olacak. Dönem!”

Perkins, Curry’nin NBA tarihinde birden fazla şampiyonluk kazanan ve birden çok gol atan ve MVP’si olan dört oyuncudan biri olduğu gerçeğini gündeme getirdi. Diğer üç isim ise Wilt Chamberlain, Michael Jordan ve Kareem Abdul-Jabbar. Ancak Perkins’in Rushmore Dağı’nda Chamberlain yerine LeBron James var.

Batı Konferansı finalinde Curry, Mavericks’i 3-0 mağlup etti. Kazanacak bir maçı kalmasına rağmen, 146 denemede hiçbir takım 3-0’lık bir farktan geri dönmedi. Bebek Suratlı Suikastçı, sekiz yıl içinde altıncı NBA Finallerine gidiyor gibi görünüyor.


canlı anketCANLI ANKET

S. Steph Curry 4. şampiyonluğunu kazanırsa basketbolun Rushmore Dağı’na girer mi?

şimdiye kadar 12 oy

Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi