“Steph bunun olmasına izin vermeyecek… Onsuz bir tane kazandılar”


Analist Skip Bayless, Steph Curry ve Golden State Warriors’ın ön ofisinin, özellikle onsuz bir şampiyonluk kazandıktan sonra Kevin Durant’ı geri istemediğini söyledi.

Bayless dedi ki:

“Steph bunun olmasına izin vermeyecek… Onsuz bir tane kazandılar.”

Warriors ön ofisi Kevin Durant’in geri dönmesiyle ilgilenmiyor

Kevin Durant’in takas talebi, ligin çeşitli hedef söylentileriyle patlamasına neden oldu. En saçma olanı, Warriors’a dönmesiydi. KD, zaferlerinin değer kaybetmesi nedeniyle 2019’da ayrıldı ve onun olduğu gibi Steph’inki de öyleydi.

Her ikisi de kendi başlarına bir şey kanıtlamaya çalışarak ilerledi. Kazanabileceklerini göstermek, bunu yapmak için süper bir takıma ihtiyaçları olmadığını kanıtlayacaktır.

Kevin Durant, sıradaki kim olacak? @RealSkipBayless ticaret senaryolarını bozar:1. KD, Warriors’a geri mi dönüyor?2. KD’den Suns’a mı?3. Anthony Davis için KD?

Steph Curry bunu bu yıl yaptı ve ondan sonra birçok kişi Durant’i kadrosuna geri istemesinin hiçbir yolu olmadığına inanıyor.

Warriors, Boston Celtics karşısında şampiyonluğu kazanırken, Durant tek bir playoff maçı kazanamadı ve Boston tarafından süpürüldü. Bu çakışan olaylar, Warriors’ın anlatımına daha da yardımcı oluyor.

Draymond Green ve Durant, Golden State ile kenarda hararetli bir savaşa girdikten sonra, Durant muhtemelen bir daha asla geri dönmeyecekti.

2018’de Green, Durant’a Warriors’ın zaten ona ihtiyacı olmadığını söyledi ve Durant sahayı terk etmeye devam etti.

Green, bu yıl bunu kanıtladı ve Curry, Durant’i geri isterse, Durant ve Draymond’un muhtemelen hiçbir ilgisi olmayacaktı.

Durant’in hala kendisine ve diğer herkese kendi kadrosunda şampiyonluk kazanabileceğini kanıtlaması gerekiyor. Uygun yardıma sahip olsun ya da olmasın, süperstar düzeyinde yardıma ihtiyacı olduğuna dair başgösteren anlatı sona ermeli. KD bunu kendisi yapmak zorunda.

Bu Kyrie Irving ve James Harden ile Brooklyn’de bile olabilirdi çünkü Durant’ın takımı olarak görülüyordu. Büyük oyuncuları bu kadroya çekmek büyük ölçüde onun işiydi ve kazansalardı, kutlanırdı.

Ne yazık ki KD için durum kimsenin lehine sonuçlanmadı ve şimdi Durant kariyerinde ilerliyor.

KD yine de elit düzeyde, iki kez şampiyon bir süperstar olmaya devam ediyor. Adam, Finallerdeki zaferlerini nasıl kazanmış olursa olsun, tarihin en büyük şutörlerinden biri.

Sonuç olarak, herhangi bir takım, kadrosunu vurgulamasına sahip olduğu için şanslı olurdu. Ancak geriye kalan sorun, Durant’i almak için gereken oyuncu sayısı ve draft hakkı. Takımlar kendilerine şampiyonluk getirebilecek oyuncular istiyor ve Durant sadece Golden State ile bu oyuncu olduğunu kanıtladı.

Warriors bunu kendi başlarına yapabileceklerini kanıtladıktan sonra, ön büro Durant’i geri almak için envanterlerini elden çıkarmayacak. Zaten dolu, şampiyonluk düzeyindeki kadrolarını tutacaklar ve oldukları gibi ilerleyecekler.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-steph-won-t-let-happen-they-won-one-without-him-skip-bayless-believes-there-s-chance-kevin-durant-returns-warriors-says-front-office-doesn-t-want?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir