Stamp Fairtex, arkadaşı Denice Zamboanga’nın Ham Seo Hee’yi yeneceğini tahmin ediyor


Stamp Fairtex, Angela Lee’ye karşı dünya şampiyonluğu maçına hazırlanmak için kolları sıvadı. ONE kadınların atom ağırlıklı dünya şampiyonluğu ONE X’te kapmak için hazır olsa da, Stamp ayrıca bölümdeki başka bir seçim çerçevesi eşleşmesini de yakından izliyor.

Eski iki spor dünya şampiyonu, Denice Zamboanga ve Ham Seo Hee arasındaki kin maçına büyük ilgi duyuyor. Filipinler’den gelen yakın arkadaşı için ufukta bir zafer olduğunu tahmin ediyor.

ONE Championship ile yaptığı bir röportajda, eğlenceyi seven Taylandlı forvet, Zamboanga’nın Ham’a karşı üstünlük sağladığına inandığını ve eski atom ağırlığı 1 numaralı yarışmacının 26 Mart’ta Singapur Kapalı Stadyumu’nda elini kaldıracağını söyledi.

dedi ki:

“Seo Hee Ham kendini çok iyi hazırlamış olsa da Denice’in muhtemelen avantajlı olduğunu ve muhtemelen bu maçı kazanacağını hissediyorum. Ama yine de bunu hissediyorum çünkü daha önce Denice ile antrenman yaptım ve onun ne kadar sıkı antrenman yaptığını ve ne kadar yetenekli olduğunu biliyorum. Böylece avantaj elde ediyor ve muhtemelen Denice’in bu dövüşü kazanacağını söyleyebilirim.”

Zamboanga şu anda Bangkok’taki Marrok Force MMA’da antrenman yapıyor. Ancak daha önce Pattaya’daki Fairtex Eğitim Merkezi’nde eğitim gördü ve burada Stamp ile yakın bir bağ kurdu.

Ham, Zamboanga’ya karşı ilk maçını Eylül 2021’de ONE: Empower’da kazandı ve Filipinli’nin mükemmel 8-0 rekorunu alt etti.

Güney Koreli için tartışmalı bir bölünmüş karar galibiyetiydi ve ONE Şampiyonası’nın sonucun gözden geçirilmesine neden oldu. Yine de panel, Ham’ın zaferini onayladı ve promosyonun 10. yıl dönümü gösterisinde bir rövanş maçı yapmaya zorladı.


Stamp, Zamboanga’ya karşı karışık kurallar mücadelesinde mi?

ONE Championship, ONE X’te sinek siklet Muay Thai şampiyonu Rodtang Jitmuangnon ve MMA efsanesi Demetrious Johnson arasında gişe rekorları kıran bir karma kural mücadelesine sahne olacak.

Eski atom siklet Muay Thai ve kickboks şampiyonu Stamp, böyle bir mücadelede yer almak istediğini ve aklında şimdiden bir rakibi olduğunu söyledi.

ONE’a şunları söyledi:

“Elbette arkadaşım Denice ile bir maç yapmak isterim. Belki böyle bir karışık kural dövüşü vardır.”

Tayland’ın Rayong şehrinden 24 yaşındaki oyuncu MMA’da 8-1’lik bir rekora sahip, ancak Muay Thai ve kickboks’ta 63-17-5.

Bu arada Zamboanga, tamamen MMA altında savaştı ve ayrıca 8-1’lik bir rekora sahip. Her ikisini de 26 Mart’ta ONE X’te çalışırken yakalayın.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-one-x-stamp-fairtex-predicts-friend-denice-zamboanga-will-beat-ham-seo-hee?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın