SPOR HABERİ – Trabzonspor’un yeni transferleri Batuhan Kör ve Kerem Şen şehre geldi! İşte ilk sözleri…

Süper Lig’in birincil 23 haftası sonunda topladığı 54 puanla lider konumda yer alan Trabzonspor, transferinde en süratli ekibi konumunda. Şu ana dek kadrosuna birçok yeni ismi kadrosuna katan bordo-mavililer son olarak Bursaspor’un iki genç yıldızı Batuhan Kör ve Kerem Şen’i kadrosuna katmıştı.

Fırtına’nın iki genç yıldızı şehre gelirken, havalimanında açıklamalarda bulundu. İlk olarak konuşan Batuhan Kör, “Doğduğum şehrin takımında olmaktan nedeniyle çok mutluyum. Bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Uğurlu olsun. Tabiki Trabzonluyum, Trabzonsporluyum. Son damlama değin çaba edceğimin sözünü vereyim.

Fazla mutluyum. acilen da fazla heyecanlıyım. Bu süreçte Başkanımız olsun, idare ekibimiz olsun, Bursaspor ile ciddi görüşmeler yaşandı. Trabzon doğumluyum, Trabzonsporluyum. Olmasını çok istedim bende. Hayırlısı ile oldu.

Zaten maçların hepsini izliyorum, peşine düşüp takip ediyorum. En son ancak maçta da çok mutlu oldum. son dakikada inanılmaz geri dönüş oldu. Bu yıl de üstünlük olacak inşallah bizde bu ekip ve kulüp için elimizden ne geliyorsa sözünü veriyorum.

Tabiki yıllarca Trabzonspor’a yıllardan beri hizmet edip, Avrupa’da büyük kulüpte temsil etmek isterim. Trabzonspor’da yıllardan beri üstünlük yaşamak ve gol krallığı yaşamak istiyorum. Bir iki idolüm var var. Burak Yılmaz’ı fazla peşine düşüp takip ediyorum ve beğeniyorum. Örnek aldığım yaşantısı olsun, düşünceleri görüşleri olsun Ronaldo’yu söyleyebilirim” dedi.

Yorum yapın