SPOR HABERİ – Marek Hamsik’ten sözleşme açıklması! “Gervinho…”

Trabzonspor’un Slovak yıldızı Marek Hamsik, ülkesine verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kariyerinin 800. maçına çıkması ile ilgili konuşan Hamsik, Trabzonspor’a transferinde Gervinho ile görüşmesinin de etkili olduğunu söyledi.

HAMSİK’İN SÖZLERİNDEN ÖNE ÇIKANLAR…
“Trabzonspor seçimimden dolayı çok memnunum. Kulübün iyi gitmesi ve birinci olmamız gerçeğinden daha da memnunum. Hafta sonu fazla engebeli bir maç kazandık. Şimdiye dek kazanma sürecindeyiz. Böyle devam edeceğiz. Puanlar alacağız.”

“Maç kanımca benim için çok önemliydi. Çünkü 800’üncü maçıma çıktım. Böyle bir seviyede inanılmaz bir rakam. Bir sonraki maça odaklanacağım. Fazla çalışmamız ve odaklanmamız gerekiyor.”

“Kontrat imzalamaya gittiğimde benden önce sözleşmeyi imzalayan Gervinho ile görüşmelerim oldu. Yöneticilerle görüştüm. Hedeflerden bahsettiler. Dürüst kararı verdiğimi düşünüyorum. Burada mutluyum.”

“Sezon öncesi ligi galip gelmek istediğimizi konuşmuştuk, Şu başlıca değin iyi gidiyoruz. Zafere sevinilir fakat biz oyucuların coşkusu bir, iki gün sürer. Arkasında öteki maçların konsantrasyonu kazanç.”

Yorum yapın