SPOR HABERİ – Galatasaray’ın eski yıldızı Bruma’dan transfer itirafı! “Beşiktaş…”

Galatasaray’ın eski oyuncularından, PSV Eindhoven forması giyen Bruma, Portekiz basınına açıklamalarda bulundu ve yaz aylarında Beşiktaş’tan aldığı teklife yönelik konuştu. İşte Bruma’nın sözleri…

“ŞAMPİYONLAR LİGİ’Nİ HAK EDİYORDUK”
PSV’de amacımız kazanan almak ve UEFA Avrupa Ligi’nde gidebileceğimiz yere değin gitmek. Bunun için zorunlu tüm şartlara sahip olduğumuzu düşünüyorum. Kendimce Şampiyonlar Ligi’nde olmayı yargi ediyorduk. Amacımız Şampiyonlar Ligi’nde olmaktı fakat olmadı.

“DAHA KOMPLE BİR OYUNCUYUM”
Galatasaray, Sociedad, Leipzig gibi takımlarda oynadıktan sonradan bundan böyle daha komple bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Daha olgunum, daha gelişmiş ve güçlenmiş bir oyuncuyum.

“BEŞİKTAŞ İLE ANLAŞILAMADI”
Beşiktaş’ın bir teklifi oldu ve başka teklifler de vardı. Fakat kulüpler aralarında anlaşma sağlanamadı, ne oldu, bilmiyorum. Ben PSV’ye odaklanmış durumdayım. Ayrılma konusunda fazla istekli değildim. İşimi yapıyorum ve önüme gelecekleri bekliyorum.

“SPORTING DAHA ÇOK ATABİLİRDİ”
Sporting’in Beşiktaş ile oynadığı maçı izledim. Sporting iyi meslek çıkardı, daha farklı da kazanabilirlerdi. İyi bazı, olağanüstü hocaları var ve çok iyi durumdalar. Umarım böyle devam ederler, onları izlemeyi seviyorum.

“SPORTING’E DÖNEBİLİRİM”
Ola Ki gelecekte bir gün Sporting’e geri dönebilirim, her şey olabilir. Bu sezon çok gol atmak, asistler yerine getirmek ve takımın kazanmasına yardım etmek istiyorum. Şampiyon edinmek birincil hedefim. Daha Sonra Portekiz Ulusal Takımı’na dönmeyi diliyorum.

Yorum yapın