SPOR HABERİ – Burak Elmas’a bir şok da Luis Campos’tan! “Galatasaray’da görev almayacağım”

Galatasaray’da Burak Elmas’ın kulübün başına geçmesinin ardındaki kulüpte köklü değişiklikler yaşanmış, alınan kötü sonuçlar sonrası Fatih Terim ile yollar ayrılarak ekip Domenec Torrent’e itimat edilmişti.

Torrent’in ardından takımın başına yeni bir Sportif Direktör getirmek için de çalışmalara başlayan Elmas, transfer sihirbazı olarak tanıdık ve Avrupa’nın en iyi sportif direktörlerinden biri olarak kabul edilen Luis Campos’u özel olarak İstanbul’a ağırlama etmişti.

İstanbul’a gelen ve Galatasaray’ın Kasımpaşa ile Trabzonspor maçlarını tribünden takip eden Campos, bu danışmanlık için kendisine önerge edilen 50 bin euro’yu aldı. Türkiye’den ayrıldı.

Gerçekleşen görüşmelerin gerisinde Burak Elmas ve Luis Campos’un anlaşmaya vardığı tecrübeli direktörünün kariyerini Türkiye’de sürdüreceği haberleri ortaya çıkmıştı.

Ama Fransa’dan bu gelişmelerin aksi yönünde haberler geldi…

Fransa’nın önde gelen haber kaynağı Telefoot’tan Julien Maynard’ın haberine kadar; Luis Campos Galatasaray’a sportif direktör olarak katılmayacak.

Haberin detaylarında Galatasaray ve Campos’un içerisinde sportif direktörlüğünde dahil olduğu bir dizi görüşmeler gerçekleştirdiği oysa Campos’un kendisine yapılan bu teklifi reddettiği bildirildi.

.

.

Yorum yapın